Spotify sanatçı engelleme özelliği test aşamasında

Haberler admin 132 Okundu
sponsorlu reklam

Spotify sanatçı engelleme özelliği test aşamasında

Çevrimiçi müzik devi Spotify, yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor. TestFlight üzerinden herkesin deneyebileceği Beta sürümülerini kullanıma geçtiğimiz yıl sunan firma, derhal yeni bir özellik üstünde çalışıyor. Spotify’ın deneme ettiği sanatçı müdahale etme özelliği müzik tutkunlarının çok hoşuna gidecek gibi görünüyor.

Spotify bildiğiniz gibi müzik alışkanlıklarınıza göre sizlere çalma listeleri veya şarkılar öneriyor. Ama bu önerilerde bazen kullanıcıların sevmediği sanatçılar da yer alabiliyor. Ressam engelleme özelliği ile hiç haz almadığınız şarkıcıları engelleyerek, Spotify’ın size bu sanatçıların şarkılarını önermesinin önüne geçebiliyorsunuz.
Şimdilik yalnızca iOS’te çalışan bu özelliğin belli başlı kullanıcılara sunulduğunu belirtelim. Eğer bu özelliği merak ediyorsanız; iOS cihazınızda App Store’dan TestFlight uygulamasını indirdikten sonradan buradan beta testine katılabilirsiniz.

Daha önce Apple Watch uygulamasını TestFlight üzerinde test eden Spotify, yaklaşık 2 hafta sonradan bu güncellemeyi bütün kullanıcılara sunmuştu. Muhtemelen ressam müdahale etme özelliği de Ocak ayı bitmeden son kullanıcıya sunulacaktır. Bakalım bu nitelik Spotify’ın Android ve masaüstü uygulamasına ne süre gelecek?

Rizeli mucit icat etti

Fransa’dan onun için geldiler

Asansörle ortaya çıktı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir