Spotify’dan Apple hamlesi!

Mobil Uygulamalar admin 132 Okundu
sponsorlu reklam

Spotify'dan Apple hamlesi!

Apple Watch kullanıcılarının saatleri için isteyecekleri geliştirmeler listesinin zirvesinde şüphesiz ki bir Spotify uygulaması var. Ortaya çıkan bazı bulgulara göre Spotify nihayet bu boşluğu yüklemek için ilk adımını atmış gibi görünüyor.

Ücretsiz hosting: Bir aylık ücretsiz hosting fırsatını yakalayın!

Bir Reddit gönderisinde ortaya meydana çıkan bulguya tarafından bir Reddit kullanıcısı, uygulamanın pilot sürümünü Apple Watch cihazına yüklediğini belirtiyor. Kullanıcının ifadesine kadar şu an için kullanım yalnızca halihazırda çalınan parçalara ait oynatma kontrollerine sahip bir arayüzden ibaret. Kullanıcılar iOS üstünde Spotify Beta kullanan kullanıcıların Apple Watch cihazlarından da uygulamaya erişebildiğini belirtiyor. Reddit kullanıcılarına göre tatbik resmi açılışını yapmasıyla birlikte Apple Watch üstünde çalma listelerini de eşitleyebilecek.

Şu lahza için bu konuda Spotify ve Apple kadar henüz bir izah etme üretilmiş değil. Tabii ama Apple, bütün iPhone ve Apple Watch kullanıcılarını kendi servisi olan Apple Music üstünde görmeyi tercih ettiği için bu sürecin azıcık daha baskı olacağı söylenebilir.

Spotify ise bu konuda açıklama yapmayı reddediyor ve yalnızca yeni özellikler ve kullanışlılık üstünde yoğunlaştığını belirtiyor. Bu noktada Spotify’ın devlete ait sürümünün Apple WatchApple TV ve HomePod dışındaki tüm platformlarda bulunduğunu andırmak gerekli. Spotify’ın Apple cephesindeki dev boşlukları yüklemek için adımlar atmak istemesi oldukça yakın bir olasılık.

Eğer iOS cihazınızda Spotify Beta’ya sahip değilseniz, Apple Watch akıllı cihazınızda Spotify’ı uygulamak için bir süre daha beklemeniz gerekecek. Dilekçe Spotify’ın resmi sürümüne geldiği zaman sizi bilgilendiriyor olacağız, ancak şimdiden uygulamadan ilk etapta çok fazla nitelik beklememeniz gerektiğini hatırlatmakta avantaj var.

Önceki HaberGoogle’dan Android’e Kayda Değer Güncelleme Geliyor  

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir