Star Wars: Jedi Fallen Order’ın ilk videosu Nisan’da gelecek

Haberler admin 256 Okundu
sponsorlu reklam

Star Wars: Jedi Fallen Order'ın ilk videosu Nisan'da gelecek

E3 2018‘de Respawn Entertainment‘in geliştirdiği yeni bir Star Wars oyunu duyurulmuştu. Star Wars hayranlarını heyecanlandıran duyurunun ardından (her ne kadar gelmiş geçmiş en olağandışı oyun duyurularından biri olsa da) Star Wars: Jedi Fallen Order adlı yeni Star Wars oyunu ile ilgili fazla fazla bilgimiz değil. Oysa bu koşul fazla uzun sürmeyecek.

Star Wars: Jedi Fallen Orde ne zaman çıkacak?

Star Wars: Jedi Fallen Order'ın ilk videosu Nisan'da gelecek

Vince Zampella, (Respawn Entertainment CEO’su) EA Play 2018 basın konferansı esnasında verdiği röportajda, geliştirme aşamasındaki yeni Star Wars oyunları, Star Wars: Jedi Fallen Order‘ın duyurusunu yapmıştı. Ilgiyle beklenen oyunun ilk oynanış videosu ise, 13 Nisan’da Chicago’da düzenlenecek olan Star Wars etkinliğinde gösterilecek. Oyunun 2019 sonbaharında çıkması planlanıyor. 

Vince Zampella’nın açıklamalarına göre, oyunun hikayesi Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith ve Star Wars: Episode IV – A New Hope aralarında geçecek. Oyunda bol bol ışın kılıcı savaşları olacağı da açıklandı. Oyun hakkında elimizde çok fazla bilgi yok. 13 Nisan’da gelecek oynanış videosunu bekliyoruz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir