Starbucks’tan Harry Potter hamlesi

Kitap admin 147 Okundu
sponsorlu reklam

Starbucks'tan Harry Potter hamlesi

Dünyanın en büyük kahve zinciri olan Starbucks, bu sefer de Harry Potter evreninin ünlü meşrubatlarına al atıyor. Mağazalarında devamlı olarak yeni kahve türlerini müşterilerine sunan Starbucks, hatırlayacağımız üzere geride bıraktığımız sene kısa bir süreliğine “Unicorn frappucino” isimli özel bir kahveyi satışa sunmuştu. büyükçe bir ilgi ile karşılaşan Unicorn frappucino‘dan sonradan bu sefer de Harry Potter evreninin Butterbeer içkilerini göreceğiz.

Starbucks, Harry Potter’a el attı

Butterbee latte ve Butterbeer frappucino isimleri aşağıda satılacak olan kahvelerin tadının nasıl olacağını hayranlar merak ediyor. Hem Harry Potter evreninde bu içeceklerin az oranda da olsa içki içerdiğini belirtelim. İki içeceğin de şekerli olacağını belirten Starbucks, tadına ulaşması imkansız olan bu sihirsel içeceklerin bir benzerini yakında müşterilerine sunacak.

Fakat kahvelerin ülkemizde satılıp satılmayacağı hemen şimdi kesin yok. Keza Unicorn frappucino da ülkemizde satılamamıştı. Belki Starbucks yöneticileri radikal bir karar alıp Butterbee latte ve Butterbeer frappucino kahvelerini ülkemizde satışa sunar. Ancak satışa sunsa bile muhtemelen bu kahveleri büyük mağazalarda bulabileceğiz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir