Süper hızlı şarj Mate X’e özel kalacak

Haberler admin 178 Okundu
sponsorlu reklam

Süper hızlı şarj Mate X’e özel kalacak

Mobil Dünya Kongresi’nde sahne bölge üreticilerden biri olan Huawei, bir süredir üzerinde çalıştığı katlanabilir ekranlı zeki telefon modeli Mate X’i tanıtmıştı. Tasarımı, dinamikleri ve kullanımı ile dikkatleri üstüne çeken Mate X’in yeni bir çabuk yük teknolojisi ile gelmesi de odak konulardan birisiydi.Huawei’nin 2299 euro bedel biçtiği Mate X, 55W’lık SuperCharge teknolojisini destekliyordu. Bu teknoloji doğruca telefon 0’dan yüzde 80 sorumluluk oranına kısa sürede ulaşabiliyordu. iPhone XS Max’a oranla yüzde 600 daha seri sorumluluk olan Mate X bu yönüyle de tüm dikkatleri üstüne çekmişti.55W’lık SuperCharge teknolojisinin önümüzdeki dönemde tanıtılacak olan Huawei P30 ve Huawei P30 Pro modellerinde kullanılıp kullanılmayacağı da büyük merak konusuydu.

Bu hususta bir açıklama yapan Çinli üretici, 55W’lık SuperCharge teknolojisinin şimdilik sadece Mate X’te yer alacağını belirttiler. Olasılıkla yeni P serisi modelleri 40W’lık hızlı şarj teknolojisini destekleyecektir.

Görünen o oysa Huawei, Mate X’i her yönüyle öteki modellerinden üstün tutmak istiyor. Herşeye rağmen 2299 euro’luk fiyat etiketiyle Mate X’in başarılı olması öyle de mümkün değil. Fakat Huawei de aynı Samsung gibi katlanabilir ekranlı modelini belirlenmiş bir kesime pazarlama derdinde olabilir. sonuç olarak katlanabilir ekranlı modellerde pazarın lideri kim olacak, bunu yakında öğreneceğiz.

Faturalar yüzde 12 düşüyor

Son halini görenler inanamadı

O defter kapandı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir