SUPERAntiSpyware Free

Programlar admin 189 Okundu
sponsorlu reklam

SUPERAntiSpyware Free

SUPERAntiSpyware; çok yönlü virüs tarama ve virüs arıtma teknolojileri ile Truva atı (trojan), spyware, virüs, malware, solucan gibi 1.000.000’dan fazla zararlı yazılımı bulup silebilen yeni cins bir ücretsiz emniyet ve antivirüs programıdır.

İnternet bağlantıları, tescil defteri ve devir yöneticisi ile ilgili sorunları onarabilen program; sabit diskinizde, çıkarılabilir sürücülerinizde, belleğinizde, tescil defterinizde ve belirlediğiniz klasörlerde tüm verileri denetleyen eksiksiz tarama veya güvenilir öğelerin tarama dışı tutulmasını sağladığınız isteğe tabi tarama gerçekleştirebilir.siniz

SUPERAntiSpyware ajan yazılım, reklam yazılımı, Truva atı, numara çevirici, solucan, keylogger ve internet tarayıcılarını ele geçiren programları (hijacker) algılayıp silebilen program, zararlı olması muhtemel yazılımların kurulumunu engeller.

SUPERAntiSpyware gelişmiş önleyici koruma teknolojisi doğru işletim sisteminizin her açılış ve kapanışında sisteminizin kritik 50 noktasında tarama yapar ve kötü niyetli yazılımların sisteminize bulaşmasına müsade vermez.

SUPERAntiSpyware ayrıca Direct Disk Access (DDA) özelliği ile öteki emniyet programlarının yakalayamadığı rootkitleri algılayabilir.

İndir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir