The Division 2 için yeni video

Haberler admin 136 Okundu
sponsorlu reklam

The Division 2 için yeni video

Hatırlanacağı üzere 2016 yılında yayınlanan birincil oyun büyük bir hüsran yaratmıştı. Bu hayal kırıklığının temel nedeni ise Ubisoft’un açık bir şekilde oyun severleri kandırmasıydı.

E3 2015’te The Division için yayınlanan tanıtım videoları herkesi hayrete düşürmüştü. Çünkü kimse PS4 veya Xbox One’ın bu kadar enerjik bir sisteme sahip olduğunu düşünmüyordu. Nitekim düşünüldüğü gibi de oldu. Ubisoft’un E3’te gösterdiği grafiklerle, 2016 Mart’ında satışa sunulan The Division’un grafikleri arasında az daha bir uçurum vardı. Haliyle bu koşul oyun severler tarafından sert bir dille eleştirildi.

Yahut The Division atmosfer, oynanış ve dinamikler açısından gayet başarılı bir oyundu. Ama Ubisoft çıtayı arşa koyunca, beklentileri karşılaması da olası olmadı.
Şimdi benzer şart The Division 2 için de yaşanacak mı merak konusu. Malum yeniden tanıtım videolarında epeyce renki görüntülere şahitlik ettik. Yayınlanan oynanış videolarında da görüntülerin hayli gerçekçi olduğuna tanıklık ediyoruz. Geçtiğimiz gün yayınlanan multiplayer videosu da gayet başarılı. Dilerseniz bu videoya yukarıdan göz atabilirsiniz.

Kamerayı çevirdi ve dehşete düştü

Alışverişe böyle çıktı!

Dünyanın en iyi 50 tatlısı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir