The Division 2 için yeni video

Haberler admin 119 Okundu
sponsorlu reklam

The Division 2 için yeni video

Ubisoft’un uzun bir süredir üstünde çalıştığı The Division 2’nun satışa sunulmasına bundan böyle kısa bir süre kaldı. Hatırlanacağı üzere ilk The Division oyunu 8 Mart 2016’da raflardaki yerini almıştı. Co-op tarzındaki oynanışıyla dikkatleri üstüne çeken The Division biraz hüsran yaratmış olsa da kısmen başarılı bir oyundu.

The Division’un hüsran yaratmasının en büyük nedeni ise Ubisoft’un oyunun tanıtımı esnasında yayınladığı videolardı. Yapımcı stüdyonun yayınladığı videolar akıllara ister istemez aynı soruyu getirmişti. 2013 yılında meydana çıkan bir konsolun böyle bir oyunu çalıştırması olası mü?

Nitekim oyun çıktıktan daha sonra pek de muhtemel olmadığını gördük. Çünkü Ubisoft’un tanıttığı oyunla, satışa sunduğu oyun arasında fazla bir alaka yoktu.

Acaba ikinci oyunda da aynı bir akıcılık ile karşılaşır mıyız diye düşünürken ardı ardına gelen oynanış videoları bu şüpheleri ortadan kaldırdı. Geçtiğimiz gün yayınlanan oynanış videosu da The Division 2’nun dinamiklerini bir kez daha gözler önüne serdi.

Dilerseniz bu videoya yukarıdan göz atabilirsiniz.

Videodan da görüleceği üzere The Division2’da yine co-op oynanış ön planda olacak. Yani bir görevi yerine getirmek için arkadaşlarınızdan takviye edinmek birçok vakit tek çareniz olabilir.

The Division 2, 15 Mart’ta PC, PS4 ve Xbox One için satışa sunulacak.

‘Artık yeter’ dedi

Fırtına yüzünden kıyıya vurdu

Galatasaray onu istiyor

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir