The Last Of Us kapağı ile film posteri benzerliği, yapımcıyı güldürdü

Haberler admin 251 Okundu
sponsorlu reklam

The Last Of Us kapağı ile film posteri benzerliği, yapımcıyı güldürdü

İnsanların çoğu büyük bir virüs salgınına maruz kalmıştır. Halk Müziği,  bu salgından etkilenip “changed” adındaki zombiye eş yaratıklara dönüşmüştür. Aradan geçen 25 yılın peşinde kıyamet sonrası dünyada, ahali küçük topluluklar halinde yaşamaya başlamıştır. Hayatta kalma savaşı sık sık bu grupları aleyhinde karşıya getirir. Oysa gizemli bir kadın dünyanın kaderini değiştirebilir.

Film posteri Neil Druckmann’ı güldürdü

PlayStation 3 ve gerisinde remastered versiyonu ile Playstation 4 için piyasaya sürülen The Last Of Düşünce‘ın senaryosundan bahsettiğimi sandıysanız yanılıyorsunuz. Çünkü hemen şimdi paylaştığım bu öykü, What Still Remains adlı filmin senaryosu. What Still Remains ile The Last of Zihin benzerliği hikaye ile de sınırlı kalmıyor. Filmin posteri de, The Last of Fikir’ın meşhur kapağının hemen hemen aynısı. Bu büyük “benzerlik” The Last of Hafıza’ın geliştirici stüdyosu Naughty Dog‘un başkan yardımcısı Neil Druckmann’ın da gözünden kaçmadı. Druckmann, The Last of Düşünce ve What Still Remains’in posterlerini kıyaslayan bir tweet’i retweet ederek “Durun, bu reel mi?” diyerek şaşkınlığını dile getirdi. Her iki postere de göz atabilirsiniz. Sizce de bir benzerlik var mı?

The Last Of Us kapağı ile film posteri benzerliği, yapımcıyı güldürdüThe Last Of Us kapağı ile film posteri benzerliği, yapımcıyı güldürdü

The Last Of Us kapağı ile film posteri benzerliği, yapımcıyı güldürdü

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir