The Last of Us: Part 2 karakterinin görünüşü ortaya çıktı

Haberler admin 174 Okundu
sponsorlu reklam

The Last of Us: Part 2 karakterinin görünüşü ortaya çıktı

The Last of Zihin: Part 2‘nin ne süre çıkacağı ve hikayesinin ayrıntıları ile ilgili elimizde çok fazla bilgi değil. Grafik olarak konsolun gücünü ardına kadar zorlamayı seven Naughty Dog‘un tekrar grafik olarak oyuncuları hoşnutluk edecek bir yapım ile karşımıza çıkacağını varsayım ediyoruz. 

The Last of Zihin: Part 2 ne zaman çıkacak?

Oyunda yer alacak karakterlerin realist görünmesi için sadece grafiklerin çok büyük olması yeterli yok. Sanat tasarımcılarının da iyi bir iş çıkartması durum. Naughty Dog‘un sanat tasarımcısı Soa Lee’nin kısa bir zaman için yayınladığı, The Last of Akıl Part 2’de yer alacak olan “Yara” karakterine ait çizim, tasarım konusunda gösterilen emeği gözler önüne seriyor. Yayınlanan çizimin bir fotoğraf olduğu bile düşünülebilir. Kısa bir süre için reddit’te yayınlanan arkasında kaldırılan Yara çizimine aşağıdan göz atabilirsiniz. 

The Last of Us: Part 2 karakterinin görünüşü ortaya çıktı

PlayStation 4‘ün ilgiyle beklenen oyunlarından biri de The Last of Akıl: Part 2. Death Stranding, Ghost of Tsushima, The Last of Zihin: Part 2’nin 2019’da çıkması bekleniyor. hatta bu oyunlardan biri ya da birkaçını PlayStation 5’te de görebiliriz. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir