Tinder’a rakip olarak Paradox’tan Tender geldi

Haberler admin 180 Okundu
sponsorlu reklam

Tinder'a rakip olarak Paradox'tan Tender geldi

Video oyun dünyasının büyük firmalarından bir tanesi olan Paradox, yeni oyunu için hazırlıklara başladı. Yeni oyunlarının ne olduğunu açıklamayan yapımcılar, oyunlarını Tender isimli tatbik üzerinden gösteriyor. Oyunla alakalı anahtar sözcük veren Tender, daha fazla Tinder‘a benziyor. Arkadaş bulgu uygulaması olan Tinder’a benzetilen Tender’da farklı olarak kan grubunuzu kullanım ile paylaşmanız gerekiyor. Ilginç videolar eşliğinde size en yakın psikopatı bulan Tender’ın, yeni Vampire oyununu sinyâl ettiği söyleniyor.

Paradox ekibinin yeni oyunu için Tender isimli uygulama geliştirildi

Oysa Vampire: The Masquerade markasının oyun hakları hala Activision’ın elinde bulunduğundan yeni oyunun Vampire olacağını düşünmüyoruz. Fakat Paradox geçtiğimiz günlerde Vampire’ı geliştiren ekibi bünyesine kattığından, yeni oyunun yeniden vampir temalı olacağını oysa adının bambaşka olacağını tahmin edebiliriz.

Geçtiğimiz sene Vampyr ile birlikte hiç de kötü olmayan bir rol yapma deneyimi yaşamıştık. Ama Vampyr, Vampire: The Masquerade‘den bambaşka olarak daha ağır bir ilerleyişe sahipti. 2005 yılında meydana çıkan Vampire: The Masquerade’in oynanış mekanikleri günümüz standartlarında hala oynanabilir olduğundan oyunu oynamadıysanız bir göz atmanızı öneriyorum. Tender’a ise buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir