Titanfall temalı Battle Royale oyunu yakında duyurulabilir

Haberler admin 200 Okundu
sponsorlu reklam

Titanfall temalı Battle Royale oyunu yakında duyurulabilir

başlangıçta 2014 yılında eski Call of Duty geliştiricilerinin kurduğu Respawn Entertainment‘ın elinden meydana çıkan Titanfall, oynanış mekanikleri anlamında oldukça sevilmişti. Süratli yapısının yanında büyük robotlar ve insanların savaşı, ihtişamlı sahnelere ev sahipliği yapabiliyordu. Daha sonrasında 2016 yılında piyasaya sürülen ikinci oyun, o senenin en iyi FPS oyunları aralarında yer alıyordu. Lakin aynı yıl yakın tarihlerde çıkan Battlefield ve Call of Duty oyunları, Titanfall 2‘ye gölge düşürdü. Hemen ise oyun hakkında ortaya acayip bir bahis atıldı. Reddit forumlarında ortaya atılan güya Titanfall için bedava bir Battle Royale oyunu gelecek. Hatta bu oyunun, ilerleyen günlerde duyurulması bekleniyor.

Titanfall Battle Royale oyunu duyurulabilir

On my way back home from my super secret stuff in LA. Can’t wait to tell you nothing about it!! Pog pic.twitter.com/HsnZBPkMaO

— Michael Grzesiek (@shroud) 1 Şubat 2019

Bu iddiadan hemen daha sonra meşhur FPS oyunu yayıncılarının ve Titanfall yayıncılarının Respawn Entertainment’ın ana ofisi Los Angeles‘a davet edilmesi de epeyce ilginç. Twitch platformunda izlenme rekorları kıran FPS oyuncusu Shroud ise bununla ilgili heyecanını Twitter‘dan dile getirdi. Eğer bu iddia doğruysa, ilgili duyuruyu EA Games göre önümüzdeki hafta içi göreceğiz. Kanımca Fortnite, Call of Duty ve PUBG‘den sonradan Titanfall’ın da bu pazara atılması epeyce iyi olabilir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir