Titanfall’un, Battle Royale oyununu bekleyenlere üzücü haber

Haberler admin 162 Okundu
sponsorlu reklam

Titanfall'un, Battle Royale oyununu bekleyenlere üzücü haber

Geçtiğimiz günlerde sızdırılan Titanfall temalı Battle Royale oyunu, bugün geliştiricisi olan Respawn Entertainment tarafından onaylandı. Eski Call of Duty geliştiricilerinin kurduğu stüdyonun ortaya koyduğu üretim, maalesef o kadar beklenildiği gibi olmayacak. Apex Legends adını alan Battle Royale oyununda Titan’ların bulunmayacağı belirtildi. Buna rağmen özel karakterler ve yeteneklerin bulunacağını söyleyen yapımcılar, 60 şahsiyet bir harita sunacak.

Battle Royale oyunu Apex Legends duyuruldu

3 v 3 maçlarla birlikte arkadaşlarınızla Battle Royale heyecanını yaşayabileceğiniz oyunun önümüzdeki günlerde tanıtılması bekleniyor. Oynaması ücretsiz olacağı açıklanan Apex Legends, mikro ödeme öğelerine de sahip olacak. Mikro ödemelerle kozmetik eşyalara sahip olunacağı söylenen yapımın çoktan yayıncılara oynanması için gönderildiği söyleniyor.

Canlı yayınlar doğru başarıya ulaşan Fortnite ve PUBG‘nin yolunu görünen o ki Apex Legends takip edecek. Hali hazırda Fortnite, PUBG, Black Ops 4 gibi yapımların domine ettiği Battle Royale türü, bakalım Apex Legends’la birlikte nasıl bir yapıya evrilecek? Battlefield 5 ile de Battle Royale türüne giren EA Games, oyunculara dört bir koldan oyunla saldırıyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir