Tom Clancy’s The Division 2, Yıl 1 içeriği video ile tanıtıldı

Haberler admin 130 Okundu
sponsorlu reklam

Tom Clancy's The Division 2, Yıl 1 içeriği video ile tanıtıldı

Tom Clancy’s The Division 2 birincil yıl içeriği video ile tanıtıldı. Adamakıllı ücretsiz birincil yıl içeriğinde yeni görevler, yeni özel bir sını ve silah ve yeni oyun modları yer alacak. Year 1 Pass sahibi olan oyuncular, bütün bu içeriklere erken erişim şansına sahip olacak. Ubisoft North America’nın yayınladığı Tom Clancy’s The Division 2 içerik tanıtım videosuna aşağıdaki oynatıcı üzerinden göz atabilirsiniz.

Tom Clancy’s The Division 2 birinci sene içerikleri neler?

Tom Clancy’s The Division 2’nin 2019 yılında izleyeceği içerik yol haritası paylaşıldı. Paylaşılan içerik takvimine göre, 2019 yazında Episode 1 D.C. Outskirts: genişleme paketi  bedava içeriği oyunseverlerle buluşacak. Arkasından sonbahar aylarında (muhakkak tarihler az önce paylaşılmadı) Episode 2 Pentagon: The Last Castle bedava içeriği oyuncularla buluşacak. 2019 kış aylarında ise Episode 3 ücretsiz içerik gelecek. Bu içeriğin adı henüz emin değil.

Ubisoft Tom Clancy’s The Division 2 ile birlikte Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’e benzer bir içerik sistemine geçti. Season Pass sahibi oyuncular yayınlanan içeriklere daha erken erişiyor. Tüm içerikler Tom Clancy’s The Division 2 sahiplerine ücretsiz olarak sunuluyor. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir