Tom Clancy’s The Division 2’de, üç farklı Dark Zone yer alacak

Haberler admin 194 Okundu
sponsorlu reklam

Tom Clancy's The Division 2'de, üç farklı Dark Zone yer alacak

Ubisoft, The Division 2’nin yeni Dark Zones moduyla ilgili  geçen hafta bir fazla yeni veri paylaşmıştı. Tom Clancy’s The Division 2‘de Washington D.C.’nin üç bambaşka Dark Zone bölgesi olacak.  DZ East, DZ South ve DZ West. adlı 3 ayrı Dark zone bölgesi yeni oyunda bizleri bekliyor. Yeni bir canlı yayın düzenleyen Tom Clancy’s The Division 2, geliştirici ekibi, Georgetown’da bulunan Dark Zone West’e odaklandı. Tom Clancy’s The Division 2’nin 2 saat süren naklen yayın etkinliğinde geliştirici takım oyunla ilgili manâlı bilgiler verdi.  2 saat süren naklen yayın etkinlik videosuna aşağıdaki oynatıcı üzerinden göz atabilirsiniz.

Tom Clancy’s The Division 2 yeni oynanış görüntüleri

Haritanın ortasındaki dev bir alan yerine Tom Clancy’s The Division 2‘de 3 öbür Dark Zone yer alacak. Her bölge öbür bir harita tasarımına sahip olduğu için, bölgelerdeki çatışma stratejileri de öbür olacak.  DZ West, mesken bölgesi daha eski bir mimariye ve sokaklara sahip olacak. Bu bölgede daha fazla sıcak bağlantı ve yakın çatışma olacak.

 Tom Clancy’s The Division 2, 15 Mart‘ta Xbox One, PS4 ve PC için çıkacak. Özel beta 7 – 10 Şubat tarihleri ??aralarında düzenlenecek.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir