Toplam Değeri 100 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 10 Uygulama (Android)

Mobil Uygulamalar admin 188 Okundu
sponsorlu reklam

Toplam Değeri 100 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 10 Uygulama (Android)

Google Play Store’un pazartesi gününe özel gerçekleştirdiği indirimlerden, kısa süreliğine bedava olan 10 uygulamayı derledik.

Google Play Store’da kullanıcıları memnun edecek indirimler ve kampanyaların sık sık gerçekleştiğini haberlerimizden biliyorsunuz. Bu hafta da bonkör davranan Play Store’da, beğeneceğinizi düşündüğümüz ve toplam değeri 100 TL olan 10 adet uygulamayı sizler için derledik. 5 adedi uygulamadan, 5 adedi oyundan oluşan listemize haberin devamında ulaşabilirsiniz.

GPS Speed Pro (3,59 TL)

Otomobilinizi, bisikletinizi veya motosikletinizi kullanırken ne kadar hızlandığınızı, bu hıza ne kadar sürede çıktığınızı gösteren bir başvuru formu arıyorsanız GPS Speed Pro’ya göz atabilirsiniz. Asıl satmak fiyatı 3,59 TL olan tatbik, önümüzdeki 7 gün baştan başa bedava.

GPS S

GPS Speed ProİNDİR

Step By Step Shoe Lacing Guide Pro – Bağcık Bağlamayı Yeniden Öğrenin (5,49 TL)

Çoğu kişinin uğraşmayacağı basit bir ayrıntısıyla uğraşma olsa da bağcık bağlama gerçekte bir sanat. Eğer ayakkabılarınız daha farklı görünsün istiyorsanız bu tatbik tamamen sayısız bağlama tekniğine tek seferde ulaşabilir, fotoğraflı adımlarla zahmetsizce uygulayabilirsiniz.

Step By Step Shoe Lacing Guide ProİNDİR

My Sheet Music (16,99 TL)

Müzikle ilgileniyorsanız My Sheet Music’i kullanmamanız hata olur. My Sheet Music, kağıt üzerindeki yazılı notalarınızı kamera aracılığıyla telefonunuza aktarır ve onları yakından incelemenize ihtimal sağlar. Bundan Başka aktardığınız notaları oynatmanız da muhtemel.

My Sheet Music – Sheet music viewer, music scannerİNDİR

News Android (1,79 TL)

Eğer Android zeki telefonunuzla yakından ilgileniyor ve haberleri takip ediyorsanız, New Android doğru işletim sisteminiz hakkında yazılı her habere anlık olarak ulaşabilirsiniz. Bayağı fiyatı 1,79 TL olan kullanım şu lahza ücretsiz olarak indirilebilir durumda.

News android – news for android – news on androidİNDİR

GST Calculator Pro (8,89 TL)

Kullandığımız akıllı telefonların içerisinde mutlaka hesap makinesi uygulaması kazanç ama bu uygulama bir diğer. Ilk bakıldığında basmakalıp bir hesap makinesi uygulaması gibi görünse de GST Calculator Pro’nun içerisinde yüzde hesaplamadan, yaptığınız hesaplamaları kaydetmeye değin sayısız nitelik bulunuyor.

GST Calculator Pro – ToolİNDİR

Cashknight (37,99 TL)

Eğer ekrana dokunularak oynanılan oyunları seviyorsanız Cashknight’a bir şans verebilirsiniz. Bu basit tabanlı yapının ardında bir hikaye de yatıyor. Normal zamanlarda bir mobil oyuna tarafından fiyatı fazla yüksek olan Cashknight, bir süreliğine bedava.

Cashknight ( Duo Event Version )İNDİR

Afterlife A.U.S (3,79 TL)

Shooter mantığıyla işleyen basit grafiklere sahip olan Afterlife A.U.S, bedava iken vakit geçmek için indirebileceğiniz bir oyun. Oyunun etraf grafikleri çok iyi olmasa da karakter modellemelerinin çok başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Afterlife A.U.SİNDİR

Air Hockey VR (6,89 TL)

Bu kere listemizde bir VR oyununa da yer veriyoruz. Normal fiyatı 6,89 TL olan Air Hockey, hepimizin reel hayatta minimum bir kere oynadığı oyunun VR versiyonu olmakla birlikte, bir süreliğine bedava olarak indirilebilir durumda.

Air Hockey VRİNDİR

Hardboiled (7,79 TL)

Inşa olarak This War Of Mine’a fazla benzeşen Hardboiled, bu türdeki oyunlara alaka duyan oyuncular için güzel bir tercih olacaktır. Hayatta kalma odaklı bu oyunda rol yapma unsurları da yer alıyor.

HardboiledİNDİR

Baby Color Smasher (6,69 TL)

Bu uygulamamız yetişkinler için yok, onların çocukları için. Çocuğunuza renkleri bilgi vermek için eğlenceli bir usul olabilecek Baby Color Smasher, normalde 6,69 TL fiyat etiketiyle satılırken önümüzdeki 3 gün her tarafında ücretsiz olarak indirilebilecek.

Baby Color SmasherİNDİR Kaynak : https://www.androidpolice.com/2019/01/21/app-sales-jan-21-2019/

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir