Toplam Değeri 129 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 6 Oyun ve Uygulama (iOS)

Mobil Uygulamalar admin 218 Okundu
sponsorlu reklam

Toplam Değeri 129 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 6 Oyun ve Uygulama (iOS)

App Store’da ara sıra yapılan indirimlerle çok yüksek fiyatlı uygulamalar kısa süreliğine çok düşük fiyatlara ve hatta ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulabilmekte.

Zeki telefonlarımız vakit içinde hayatlarımızda fazla önemli bir yer edindi. Takvimlerimiz, telefon numaralarımız, müziklerimiz ve iletişim yöntemlerimizin başlıca merkezi olan akıllı telefonlardaki varlıklı tatbik marketlerinden ihtiyacımız olan uygulamayı indirip, hayatımızı daha da kolaylaştırabiliyoruz. Nitelikli uygulamaların yüksek fiyatlara sunulması ise kullanıcıları üzmekte. Buna rağmen indirimleri peşine düşüp takip ederek pahalı uygulamaları bedava bir şekilde telefonunuzda edinmeniz olası. Bu yazımızda, kısa süreliğine bedava bir şekilde edinebileceğiniz 6 ücretli uygulamayı sizler için derledik.

1. The Countdown App (Geri Sayım Uygulaması)

Doğum günleri, tatil günleri, sene dönümleri, parti tarihleri, dini günleri, cadılar bayramı, izdivaç, mezun olma, yeni konut, emeklilik, konserler ve hayatımızı etkileyen çoğu etkinliği kaydederek sizi zamanı geldiğinde uyarmasını sağlayan bu uygulama, bizleri aralıksız takvimi takip etmekten kurtararak hayatımızı epeyce kolaylaştıyor. Olağan satış fiyatı 0.99$ olan bu tatbik kısa süreliğine bedava olarak markette bulunuyor.

The Countdown AppİNDİR

2. Bouncey!

Topu düşürmeden zıplatmanız ve en yüksek skoru elde etmeye çalışmanızı gerektiren bu oyun, boş vakitlerinizi sıkılmadan değerlendirmeniz için mükemmel bir seçenek olacaktır. Kısa süreliğine ücretsiz olan oyunu indirmenizle beraber, tüm kişilik geliştirmeleri de ücretsiz olarak açılacaktır.

Bouncey!İNDİR

3. Future Ludo

Satranç yarı mantık oyunu olan Future Ludo’da şampiyon gelebilmek için bütün konsantrasyonunuzu toplayıp oyuna odaklanmanız gerekmekte. Bir pek zor ve bir böylece da eğlenceli olan Future Ludo, ırkların uzayda gerçekleştirdiği savaş konseptine sahip. Bayağı satış fiyatı 2.99$ olan bu oyun kısa süreliğine ücretsiz olarak markette bulunuyor.

Future LudoİNDİR

4. Finances 2

Finances 2 size, bireysel ve ticari muhasebe için gereken her işlemi sağlar. Çift girişli muhasebe sistemiyle işlemlerinizi kolayca kaydetmenize olanak karşılayan Finances 2, kredi ve banka kartı kullanmadan kayıt tutmanızı her zamankinden daha basit ayla getirir. Normal satış fiyatı 14.99$ olan bu tatbik kısa süreliğine ücretsiz olarak markette bulunuyor.

Finances 2İNDİR

5. MemoMa

MemoMa ile takviminizi bir günlüğe dönüştürmeniz muhtemel. Aldığınız notları ve anımsatıcılarınızı (takvimdeki önemli tarihleri) sıralanmış bir şekilde gösteren MemoMa ile bununla birlikte fotoğraflarınızı ekleyerek güzel bir günlüğe sahip olabilirsiniz. Normal satmak fiyatı 3.99$ olan bu uygulama kısa süreliğine ücretsiz olarak markette bulunuyor.

MemoMaİNDİR

6. WeCard Kart Tarayıcı

WeCard, kartını aldığınız kişilerin veya işletmelerin kartlarını tarayarak kaydeder ve bu sayede sizi kart bolluğundan kurtarır. Hayatı kolaylaştıran WeCard, fazla sayıda kartvizite sahip olanlar için mükemmel bir tercih. Adi satış fiyatı 0.99$ olan bu uygulama kısa süreliğine ücretsiz olarak markette bulunuyor.

WeCard Kart TarayıcıİNDİR

İhtiyacınız olan uygulamalardan birini veya birçoğunu cihazınıza indirebilir, hayatınızı ciddi derecede kolaylaştırmak için akıllı telefonunuzu kendinize bir asistan olarak belirleyebilirsiniz.

Kaynak : https://bgr.com/2018/11/06/best-free-iphone-apps-nov-6-ios-ipad/

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir