Toplam Değeri 176 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 8 Oyun ve Uygulama (iOS)

Mobil Uygulamalar admin 212 Okundu
sponsorlu reklam

Toplam Değeri 176 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 8 Oyun ve Uygulama (iOS)

Ücretli olan uygulamaların kısa süreliğine ücretsiz olması kullanıcıları oldukça sevindiriyor.

Zeki telefonumuza yüklediğimiz uygulamalar hayatımızı kolaylaştırırken, akıllı telefonumuza yüklediğimiz oyunlar ise sıkılmamızı epeyce engellemekte. Marketlerde ara sıra ücretli ve epeyce faydalı uygulamalar kısa süreliğine indirime girebilmekte. Bu indirimden yararlanıp uygulamaları cihazlara edinmek ise adamakıllı kullanıcılara kalmakta. Bu yazımızda sizler için kısa süreliğine bedava 8 iOS uygulamasını derledik.

1. Maze-A-Maze +

Oldukça realist bir fizik motoruna sahip olan Maze-A Maze Plus, abes zamanlarınızda sıkılmanızı engelleyecek ve sizi telefonunuza kilitleyecek bir labirent oyunu. Olağan satmak fiyatı 1.99$ olan bu başvuru formu kısa süreliğine bedava olarak markette bulunuyor.

Maze-A-Maze +İNDİR

2. Daily Strength Weight Training

Jurnal egzersizlerinizi programlayabileceğiniz ve kayıt altına alabilmenizi karşılayan Daily Strength Weight Training, alıştırma koçunuz ve spor planlayıcınız olarak karşımıza çıkıyor. Bench press, barbell squat, deadlift ve dağıtılmış halter ve olimpik gibi geniş bir yelpazede egzersizler seçenekleri yer alan uygulama ile sporunuzu daha bereketli ve dinç gerçekleştirebilirsiniz. Normal satmak fiyatı 9.99$ olan bu başvuru kısa süreliğine bedava olarak markette bulunuyor.

Daily Strength Weight TrainingİNDİR

3. Speed PRO+

Kat ettiğiniz mesafelere ait rotaları kayıt eden ve diğer öyle fazla özelliği yer alan Evrensel GPS sistemi tabanlı bir hızölçer olarak karşımıza meydana çıkan Speed PRO Plus, her türlü dış mekan hareket sporlarınız için (koşu, yürüyüş, bisiklet vb.) verileriniz kaydederek size sağlıklı bir çözümleme sunacaktır. Bayağı satmak fiyatı 1.99$ olan bu başvuru kısa süreliğine ücretsiz olarak markette bulunuyor.

Speed PRO+İNDİR

4. The Wild Unicorn SQUAD

iMessage uygulaması için sticker paketi olan The Wild Unicorn SQUAD ile sohbetlerinizi renklendirebilir ve ifadelerinizi stickerlar ile anlatabilirsiniz. Olağan satış fiyatı 1.99$ olan bu uygulama kısa süreliğine bedava olarak markette bulunuyor.

The Wild Unicorn SQUADİNDİR

5. Tunable – Music Practice Tools

Tunable cihazınızı; kromatik tuner, ton ve akor jeneratörü, metronom ve kaydedici bir uçtan bir uca profesyonel bir müzik aracına dönüştürür ve bu nedenle gittiğiniz baştan aralıksız, hassas bir şekilde çalışmaya devam edebilirsiniz. Olağan satış fiyatı 3.99$ olan bu kullanım kısa süreliğine bedava olarak markette bulunuyor.

Tunable – Music Practice ToolsİNDİR

6. Preset

Kendi fotoğraf filtrelerinizi oluşturup daha sonra kaydetmenizi ve ileride çekeceğiniz fotoğraflarda her tarafta kullanabilmenizi karşılayan Preset, sosyal ağ tutkunları içi epeyce meslek görür bir başvuru formu olarak karşımıza çıkıyor. Bayağı satış fiyatı 0.99$ olan bu dilekçe kısa süreliğine bedava olarak markette bulunuyor.

PresetİNDİR

7. make13

Hesaplama mantığına dayalı bir bulmaca oyunu olan make13; verilen sayıya, rakamları aşağıda, yukarı, sağa ve sola sürükleyerek ulaşmanızı istiyor. Boş zamanlarınızda hem pratik yapabileceğiniz hem de sıkılmanızı engelleyebileceğiniz bir oyun olan make13’in bayağı satış fiyatı 0.99$ iken, bu başvuru formu kısa süreliğine bedava olarak markette bulunuyor.

make13İNDİR

8. XYZ Translate

Bir sayfa içeriğini Safari tarayıcısının içerisinden doğrudan doğruya çevirmenize ihtimal sağlayan XYZ Translate, olmadık anlarda durumu kurtararak hayatınızı oldukça kolaylaştırabilecek bir kullanım. Alışılagelmiş satmak fiyatı 0.99$ olan bu başvuru formu kısa süreliğine ücretsiz olarak markette bulunuyor.

XYZ TranslateİNDİR

Hayatımızı kolaylaştıracak ve sıkılmamızı önleyip eğlenmemizi sağlayacak uygulamalardan oluşan listemizde en beğendiğiniz uygulamaları yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : https://bgr.com/2018/11/13/best-free-iphone-apps-nov-13-ipad-ios/

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir