Toplam Değeri 22 TL Olan Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Oyun ve Uygulama (Android)

Mobil Uygulamalar admin 134 Okundu
sponsorlu reklam

Toplam Değeri 22 TL Olan Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Oyun ve Uygulama (Android)

Son zamanlarda oyun arayışında bulunanlar için hap özelliğinde olan Play Store indirimleri kısa süre için bizlerle.

Android telefonlarında oynayacak düzgün oyunlar arayanlara müjdemiz var. Google Play Store’daki bir takım oyunlar kısa bir süreliğine bedava ve sizler için bu oyunları inceledik.

Öbür oyun türlerinde farklı oyunları derlediğimiz listemizde oyun videolarına da yer vereceğiz. Bu sayede tercih yaparken daha kolay seçim edebilirsiniz.

giderken indirimlerin biteceği tarihler oyunların başlıkları altına yazılacaktır. Haberin 9 Aralık 2018 tarihinde yazıldığını ve birazcık acele etmeniz gerektiğini unutmayın.

Live or Die: Survival

İndirim süresi: 3 gün – Normal Fiyatı: 8,19 TL

Üçüncü kişi kamera açısıyla The Sims’i andıran oyunda Minecraft gibi bir craft sistemi de mevcut. başkaca zombi istilasına uğradığınızı da hatırlatmakta fayda var.

Live or Die: SurvivalİNDİR

LASERBREAK 2

İndirim süresi: 4 gün – Adi Fiyatı: 1,99 TL

Eğer bulmaca tarzı oyunlar hoşunuza gidiyorsa Laserbreak 2 aradığınız oyun. Konsept fazla kolay: Lazeri “X” kübünü ya da paraları vuracak şekilde yerleştirin.

Birkaç seviye böyle basit bir şekilde geçse de işler çok daha karmaşık bir ülkü gelecek. Sabrınıza güveniyorsanız indirin deriz.

LASERBREAK 2 ProİNDİR

Little Stars 2.0

İndirim süresi: 3 gün – Adi Fiyatı: 6,69 TL

Little Stars 2.0 reel zamanlı bir uzay taktik oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Amacımız belirlenmiş: Tüm düşman yıldız sistemlerini ele geçirin. Bu yıldızlar ve yıldız sistemleri yuvarlaklar halinde gösteriliyor. Bir yıldızı, filonuzu oraya göndererek ele geçirebilirsiniz.

162 adet çevrimdışı seviyesi bulunmasının yanı sıra kendiniz de seviyeler oluşturabildiğiniz için eğlencenin sonu değil gibi bir şey.

Little Stars for Little Wars 2.0İNDİR

CELL 13

İndirim süresi: 2 gün – Alışılagelmiş Fiyatı: 1,99 TL

CELL 13, 13 adet heybetli düzey ve 65 bulmacadan oluşan bir zeka oyunu. Eğer Portal 2 oynadıysanız bu oyun size hiç yabancı gelmeyecektir.

CELL 13İNDİR

Cubes

İndirim süresi: 5 gün – Alışılagelmiş Fiyatı: 3,89 TL

Cubes oyununun amacı gösterilen şekli bloklarla oluşturmak dek kolay. Ilk seviyelerde oyunun nasıl oynanacağını anlatan fazla basit bölümler olsa da seviyeler ilerledikçe alnınızın terlediğini hissedeceksiniz.

CubesİNDİR Kaynak : https://www.phonearena.com/news/deal-free-paid-premium-android-games_id111778

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir