Toplam Değeri 78 TL Olan Kısa Süreliğine Ücretsiz 6 iOS Oyun ve Uygulama

Mobil Uygulamalar admin 225 Okundu
sponsorlu reklam

Toplam Değeri 78 TL Olan Kısa Süreliğine Ücretsiz 6 iOS Oyun ve Uygulama

Bir seri haline getirdiğimiz haftalık ücretsiz oyun ve uygulamalar haberlerimizde, bu hafta toplam değeri 78 TL olan 6 iOS uygulaması var.

Dilekçe marketleri birçok ücretsiz uygulamaya ev sahipliği yapıyor olsa da bilhassa App Store ücretli uygulamalar konusunda daha geniş bir yelpazeye sahip. Bu noktada bizler de sizin için her hafta kısa süreliğine bedava olan uygulamaları  peşine düşüp takip ediyoruz. Bir süratli haline getirdiğimiz haberlerimiz hakkında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise uygulamaların her lahza tekrardan ücretli olabileceğidir. Bu sebeple sizlere garantisini verebileceğimiz tek konu, biz haberleri yazarken tüm uygulamaların bedava indirilebiliyor oluşu. İşte toplam değeri 78 TL olan, kısa süreliğine ücretsiz 6 iOS uygulaması. 

1. GALAXIA 4

Özellikle uzay temalı oyunlardan keyif alanların dikkatini çekebilecek olan GALAXIA 4, Apple Watch cihazınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun.

GALAXIA 4İNDİR

2. Coinpeak

Coinpeak, kripto para portföyünüzün performansını izleyen enerjik ve basit bir araçtır. Bakiyelerinizi, işlemlerinizi, maliyetlerinizi ve kazançlarınızı kripto para birimine emrindeki olarak tüm cüzdan ve borsalara otomatik olarak senkronize eder.

CoinpeakİNDİR

3. World Conqueror 4

Kısmen yeni bir oyun olan World Conqueror 4, 2017 yılında EASYTECH tarafından geliştirilmiştir. Piyasaya sürdüğü savaş ve taktik oyunlarındaki başarısı ile adından laf ettiren işyeri, World Conqueror 4 ile de iddiasını devam ettiriyor. Başvuru Formu kısa süreliğine ayrıntılarıyla bedava.

World Conqueror 4İNDİR

4. Shopping/Grocery List Pro

Alışveriş listelerinizi iPhone, iPad ya da iPod touch’ınızda yönetmenin en kolay ve en iyi yolu olan uygulama, gıda listesi veritabanında 330’un üstünde mahsul bulundurur. İnternet bağlantısına ihtiyaç duymayan uygulama, kişiselleştirilmiş listelerinizi seri ve dürüst bir şekilde oluşturabilmeniz için kendi özel eşyalarınızı ekleyebilmenize de olasılık tanır.

Shopping/Grocery List ProİNDİR

5. Skate & Strike

Skate & Strike oyununda, silahlarınız ve kaykaylarınızla rakipleriniz ile yarışabilir, biriktirdiğiniz puanlarınız ile hızınıza hız katabilirsiniz.

Skate & StrikeİNDİR

6. The Blocking Dead

Zombie puzzle oyunu olarak tanımlayabileceğimiz oyunu, zekanız ve mantığınız ile çok daha ileri seviyelere taşıyabilirsiniz. Öteki uygulamalar gibi bu oyun da kısa süreliğine en ince ayrıntısına kadar bedava.

The Blocking DeadİNDİR Kaynak : https://bgr.com/2018/09/27/best-free-iphone-apps-sep-27-ios-ipad/

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir