Toplam Değeri 78 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 7 Oyun ve Uygulama (iOS)

Mobil Uygulamalar admin 121 Okundu
sponsorlu reklam

Toplam Değeri 78 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 7 Oyun ve Uygulama (iOS)

iOS’un başvuru formu marketi App Store’da kısa süreliğine yapılan indirimler, kullanıcıların epeyce ilgilerini çekiyor.

App Store, iOS platformunda yer alan cihazların uygulamalara erişmelerini karşılayan yegane market. Yakın zamanda Apple, App Store Türkiye’deki uygulamaların çoğuna epeyce yüksek zamlar uyguladı. Kullanıcılar bu durumdan hoşnut olmaz iken Apple, herhangi bir geri dönüş yapmadı. Hâl böyle olunca kullanıcılar, App Store’da gerçekleşen fırsatları yakından tekip eder oldu. Bu yazımızda sizlerle App Store’da kısa süreliğine ücretsiz 7 uygulamayı paylaştık.

1. Instacall – Smart Dialer

Arama ekranınız için bir alternatif olan Instacall – Smart Dialer; daha fazla eski nesil telefonlarda bulunan T9 desteğiyle kişileri bulmanızı oldukça kolaylaştırıyor. Olağan satmak fiyatı 2.99$ olan bu dilekçe kısa süreliğine bedava olarak markette bulunuyor.

Instacall – Smart DialerİNDİR

2. Bomb: A Modern Missile Command

1980’lerin retro ortamına oyuncuları geri döndüren Bomb: A Çağdaş Missile Command, şehri roketler ile bombardımandan korumanızı gerektiriyor. Bayağı satış fiyatı 2.99$ olan ve kısa zamanda oynanabilecek en eğlenceli oyunlardan da birisi olan Bomb: A Modern Missile Command,  kısa süreliğine bedava olarak markette bulunuyor.

Bomb: A Modern Missile CommandİNDİR

3. iWheel Decision Maker Decide

Karar verirken güçlük çeken kişiler için planlanmış olan iWheel Decision Maker Decide; faaliyetler tek tek girildikten sonradan “seç” butonuna tıklanması ile tesadüfen bir maddenin sizin yerinize seçilmesi mantığıyla çalışıyor. Adi satış fiyatı 1.99$ olan bu uygulama kısa süreliğine ücretsiz olarak markette bulunuyor.

iWheel Decision Maker DecideİNDİR

4. Grocery/Shopping List Pro

Market alışveriş listenizi zahmetsizce oluşturup, satın aldığınız malzemelerin üzerini de zahmetsizce çizebilmenizi karşılayan Grocery/Shopping List Pro market uygulaması ile hayatınız kolaylaşacak. Alışılagelmiş satmak fiyatı 2.99$ olan bu kullanım kısa süreliğine bedava olarak markette bulunuyor.

Grocery/Shopping List ProİNDİR

5. Clash Warlords

Heroes of Might and Magic oyun serisine benzerliği yer alan Clash Warlords, savaşın fakat, tıpkı satranç gibi, stratejiyle kazanılabileceğini kullanıcılarına öğretiyor. Yapay zekaya karşısında ya da PvP seçeneğiyle oynanabilen Clash Warlords, zamanınızı eğlenceli bir hale getirmeye muavin oluyor. Sıradan satmak fiyatı 0.99$ olan bu tatbik kısa süreliğine ücretsiz olarak markette bulunuyor.

Clash WarlordsİNDİR

6. Big Truck – Mine Express Racing

Olağan bir kamyon oyunu olan Big Truck – Mine Express Racing, malzemeleri tehlikesiz bir şekilde, engebeli araziye uyarı ederek, kasıt noktaya ulaştırmaya dayanan; abes zamanınızda eğlenebilmenizi sağlayan bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Sıradan satmak fiyatı 1.99$ olan bu dilekçe kısa süreliğine bedava olarak markette bulunuyor.

Big Truck -Mine Express RacingİNDİR

7. Beautiful Monsters – Stickers

iMessage’da kullanabileceğiniz çıkartma paketi ile konuşmalaranızı eğlenceli ve daha renkli bir hale getirebilirsiniz. Çıkartma paketini elde etmek için ilk olarak iMessage’da bulunan App Store ikonuna tıklayın. Arama sekmesinden Beautiful Monsters’ı aratıp indirme tuşuna basın. Bu işlemin ardından, çıkartmalarınız iMessage konuşmalarınızda kullanabilmeniz için sohbete eklenecektir. Alışılagelmiş satmak fiyatı 0.99$ olan bu uygulama kısa süreliğine bedava olarak markette bulunuyor.

Beautiful Monsters – StickersİNDİR

Ülkemizin App Store’unda kullanıcıları ayağa kaldıracak düzeyde yapılan yüksek zamlar sonrası bu tür fırsatları kaçırmamak, her kullanıcı için faydalı olacaktır.

Kaynak : https://bgr.com/2018/11/30/best-free-iphone-apps-nov-30-ipad-ios/

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir