Türk yapımı hırsızlık oyunu Dark Inside için yeni fragman yayımlandı

Haberler admin 302 Okundu
sponsorlu reklam

Türk yapımı hırsızlık oyunu Dark Inside için yeni fragman yayımlandı

Türk ekip G-Tech Atölye göre geliştirilen Dark Inside, 2018 yılı içerisinde duyurulmuştu. Battle royale teması ile gizlenme temasını birleştirmeyi amaçlayan oyun için, geliştirici takım yeni bir fragman yayımladı. 

Türk oyunu Dark Inside için yeni bir fragman yayımlandı

Dark Inside için yayımlanan yeni fragman, bizlere oyunda yer alacak siper alma, ateş etme, kayma, hatta mermisi biten silahı rakibimizin kafasına fırlatma gibi mekanikleri gösteriyor. 

Dark Inside, 12 hırsızın birbirinden habersiz olarak terk edilmiş Ludolph Kasabası’na girmesi ile başlıyor. Hırsızlardan en fazla para ve mücevheri toplayan kişi olmaya çalışacağımız oyunda, bulduğumuz dağıtılmış silahlarla rakiplerimizi de öldürebileceğiz. Bu tarzı ile her ne dek Battle Royale oyunlarını andırsa da, gaye en sona kalmaktan ziyade en fazla ganimeti fethetmek olacak. Keza kasabada bir şeylerin zıt gittiğini anlayan polislere de yakalanmamamız gerekiyor.

G-Tech Atölye ekibi, Dark Inside üstünde bir yıldır çalışıyor. Oyun çıktıktan sonra üç bambaşka harita da güncelleme ile eklenecek. Hem yapımcı firmanın söylediğine tarafından yeni oyun modları da ilerleyen zamanlarda eklenecek. Siz Dark Inside hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir