Türkiye’nin kripto para borsası

Dijital para Bitcoin admin 122 Okundu
sponsorlu reklam

Türkiye'nin kripto para borsası

Bütün kripto para alım satım işlemlerinin güvenle yapılabildiği yeni cins bir borsa olan Parandeks, www.parandeks.com adresinde faaliyet göstermeye başladı. Son dönemlere damgasını vuran kripto para ekosisteminde yeni bir teşebbüs olan Parandeks, Türkiye’de sektör liderliğini hedeflerken dünya liginde ise üst sıralara çıkmaya karşın incelemeler yapıyor. Türkiye’nin birincil ve tek global kripto para borsası olan Parandeks, koymak isteyen bireyler ve işletmeler için layık yaratacak özellikler sunuyor. Yüksek emniyet prosedürü, 7/24 canlı yardım ve çağrı merkezi, yüksek frekanslı işlem,  yüksek limitler,  davetiye bonusu, kararlı cüzdanlar Parandeks’in fark yaratan özelliklerinden sadece birkaçı.

Dünyanın en popüler 10 kripto para borsasından biri olmayı hedefliyor

Yeni cins yatırım arabulucu olan kripto paraların dünyada olduğu gibi Türkiye’de de giderek yaygınlaştığını açıklayan Parandeks CEO’su Iftihar Şekerlisoy, Parandeks’in vizyonu hakkında “Türkiye’de kripto para ekosistemini büyütmeyi, bu alanı genel ekonomi zincirinin manâlı halkalarından biri haline getirmeyi amaçlıyoruz. Böylelikle Türkiye’yi kripto para ekosisteminde manâlı merkezlerden biri haline getirmeyi ve Türkiye’yi bu konuda söz sahibi bir noktaya taşımayı planlıyoruz. Bu maksat doğrultusunda tüm hazırlıklarımızı yaparak yola çıktık. Yatırımcıları, kripto para dünyasının başka bir yerde bulamayacakları avantajlarıyla tanıştıracağız. Nihai hedefimiz, dünyanın en popüler 10 kripto para borsasından biri almak.” açıklamasında bulundu.

Global Partnerler

Bitcoin ve kripto paraların fazla seri bir şekilde büyük hacimlere ulaştığını dile getiren Onur Şekerlisoy, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bitcoin ve öteki kripto paralar, dijital ekonominin en önemli unsurlarından biri haline geldi. Biz de bu alanda süre kaybetmeden yerimizi aldık. Borsamızı kurarken bankalarla, bitstamp, scorechain ve hacken.io gibi global partnerlerle de entegrasyon sağladık. Hatta bununla da yetinmeyerek Ukrayna merkezli bir sistem göre kesintisiz güvenlik testlerine tabi tutulduğumuz ve İngiltere merkezli diğer bir siber güvenlik firmasıyla da olası saldırılara aleyhinde emniyet meslek birliği yaptığımız çok merkezli bir güvenlik protokolü oluşturduk. Yatırımcılara diğer borsalarda bulamayacakları emniyet, hız ve limitlerle işlem yapabilme avantajı sunuyoruz.”

Canlı Destek ile anlık yardım

 

Kripto para borsasında “güven” konusunun büyük yük taşıdığını bildiren Övünç Şekerlisoy, “İnsanların bu piyasada aracı kurum seçerken dikkat ettikleri en kayda değer hususun “güven” konusu olduğunu biliyoruz. Kurduğumuz sistemde emniyet protokolü gerektiren tüm işlemlerimizde azami hassasiyet ve özenle güvenlik sağlıyoruz. Ayrıca, kullanıcıların en ufak sorun ve risk de bağlantı kurabilecekleri bir çağrı merkezi kurduk. Bizi ayrı kılan önemli noktalardan birisi de, Türkiye’de birincil defa bir kripto para borsasının canlı yardım merkezine sahip olması ve müşterilerine anlık yardım sağlamasıdır.” dedi.  Şekerlisoy, ekosistemde regülasyon sağlanması için liderlik yapmak istediğini de sözlerine ekledi.

NEDEN PARANDEKS?

Parandeks’in sunduğu avantajlar şunlar:

Seri ve hassas kullanıcı doğrulama süreci

Global ekosistem de bir birincil gerçekleştirilerek, Parandeks bünyesinde, banka seviyesi AML ve KYC ile ilgili birimler kurulup, konusunun uzmanı kişiler istihdam edilip bu hususlarda protokoller oluşturuldu. Bu birimler Parandeks’e kullanıcı onayı sürecinde eşsiz bir hız ve hassasiyet kazandırıyor.

Canlı destek ve çağrı merkezi

Parandeks, tam profesyonel canlı takviye servisiyle bütün müşterilerini 7/24 hemen olan olarak destekliyor. Parandeks, canlı desteğin yanı sıra, çağrı merkezi hizmetiyle sektörde özgün bir konumda bulunuyor.

Yüksek limitler ve davetiye bonusu

7/24 para yerleştirme ve çekme işlemi gerçekleştirmeye imkân veren Parandeks, limitler konusunda da mali gücünü ortaya koyuyor. Parandeks’in limitleri yarı platformlarda onaylanmış hesap limitlerinin 5 katı, ileri seviye hesap limitlerinin 10 katı kadardır. Parandeks böylelikle kullanıcılarına daha özgür operasyon yapma deneyimi sunuyor. Kullanıcılar, yeni kullanıcıları tescil yaptırmaya ziyafet ederek aracısız ve dolaylı promosyon bonusundan da yararlanabiliyor, bir bakıma yaşam boyu Parandeks’e müşterek olabiliyor.

IOS ve Android uygulaması

Paradenks, kullanıcılarının 7/24 tekrar piyasalara hemen olan olarak ulaşabilmesi ve operasyon yapabilmesi için bedava mobil başvuru formu hizmeti verecek. IOS ve Android kadar desteklenen, başka bir deyişle her türlü cihazdan ulaşılabilen Parandeks, mobil uygulamaları kullanıcılarına her türlü işlemi yapma imkânı sunacak. Bu uygulamaların içinde hem arbitraj ekranları, dikkat sistemleri ve haber sayfaları da bulunacak.

 

Kripto-kripto operasyon ve API desteği

Türkiye’de etkinlik belirten hiçbir aracı kurumda bulunmayan kripto-kripto işlemlerini minimum 4 öbür parite ile ilk önce Parandeks gerçekleştiriyor. Parandeks hem Türkiye’de kullanıcılarına hakiki anlamda API desteği vererek algoritmik alım-satım olanağı sağlayan tek platform.

Her hafta yeni iki altcoin

Parandeks başlangıç olarak TL, BTC, ETC marketlerini ve bu marketlerde işlem görebilecek BTC, ETH, LTC, ADA, MIOTA, XMR kripto paraları kullanıcılarının hizmetine sunuyor. Şirket her hafta sistemine iki yeni altcoin eklemeyi de taahhüt ediyor.

Gelişmiş çözümleme

İndikatörler gelişmiş tahlil yapmayı karşılayan parasal araçlardır. Parandeks, profesyonellerin ulaşabildiği bütün ekonomik indikatörleri sunması ve eğitim videoları bir uçtan bir uca kullanıcıların daha doğru şekilde bilgiye ulaşmalarını ve yatırım fırsatlarını kolay yakalamalarını sağlıyor. Parandeks’de, başlangıç olarak, kullanıcıların bereketli tahlil yapmasını karşılayan 70’den artı indikatör ve sınırsız tool yer alıyor.

Önceki HaberOffice 2019 Ön İzleme Ticari Kullanıcılara Sunuldu Sonraki HaberSnapchat’e Atlanamayan Reklamlar Geliyor!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir