Ubisoft, son değişiklikle beraber Caveira’yı adeta oyundan sildi

Haberler admin 135 Okundu
sponsorlu reklam

Ubisoft, son değişiklikle beraber Caveira'yı adeta oyundan sildi

Taktiksel FPS denince akla birincil gelen oyun olan Rainbow Six Siege, günden güne oyuncu sayısını büyütmeye devam ediyor. Takriben 3.5 yıldır oyunu aralıksız destekleyen Ubisoft, Rainbow Six Siege bir uçtan bir uca büyük bir oyuncu topluluğu kurma hedefinde. Son olarak oyuna getirilen Wind Bastion güncellemesi ise Rainbow Six Siege’in kişilik kadrosuna Faslı operatorleri ekledi. Yarı sezon güncellemesiyle birlikte ise bu karakterlere eşitleme işlemi uygulandı.

Caveira’nın silahında değişiklik yapıldı

Geçtiğimiz gün oyunculara sunulan yarı sezon güncellemesinde ise dikkatleri çeken diğer bir ayrıntı bulunuyor. Oyunun en çok tercih edilen defans karakterlerinden bir her birine olan Caveira’nın silahı bundan böyle alıngan noktalara 99 zarar yerine 65 zarar vuracak. Bu değişim sonrası oyuncular Ubisoft’u adeta eleştiri yağmuruna tuttu. Çünkü karakterin en manâlı özelliği, tek vuruşta ağır bir zarar vurup karşı takımın yerini (özelliği bir uçtan bir uca) öğrenmekti.

Bu özellik karakterin elinden alınınca, Rainbow Six Siege oyuncuları isyan etti. Bu değişim hali hazırda oyunun PTR sunucularına gelmişti ancak Caveira’nın sıradan güncellemeyle birlikte değişmeyeceği varsayım ediliyordu. Ubisoft bu vesile ile tahminleri yanıltmış oldu.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir