Uçtan uca ekranlı yeni Galaxy A modelleri geliyor

Uçtan uca ekranlı yeni Galaxy A modelleri geliyor

Haberler admin 99 Okundu
sponsorlu reklam

Uçtan uca ekranlı yeni Galaxy A modelleri geliyor

Geçtiğimiz Şubat ayında üst segmente hitap eden yeni S modellerini tanıtan Güney Koreli şirket şimdi de orta segmentteki yelpazesini genişletiyor.

Hatırlanacağı üzere Samsung, 20 Şubat’ta düzenlediği özel etkinlikte Galaxy S10, S10+ ve S10e modellerini tanıtmıştı. Tüm dünya ile aynı anda ülkemizde de satışa sunulan modeller, nispeten de olsa yerinde fiyatlara sahipti.Güney Koreli şirket üst segmentin arkasından rotasını orta segment modellere çevirdi.

Samsung’un devlete ait Twitter hesabından yapılan açıklamada 10 Nisan’da özel bir faaliyet düzenleneceği belirtildi. Düzenlenen yeni etkinlikte 3 yeni Galaxy A modeli tanıtılacak.

Güney Koreli şirketin tanıtacağı 3 Galaxy A modelinin A90, A20 ve A40 olacağı varsayım ediliyor. Dilerseniz Samsung’un paylaştığı tweete aşağıdan göz atabilirsiniz.Bu arada dip anekdot olarak hatırlatalım. Samsung’un yeni Galaxy A modelleri uçtan uca bütün ekran tasarımına sahip olacak. Yani telefonlarda çentik veya kamera deliği yer almayacak.

Ön kamera ise bir kızakla kasanın içerisine yerleştirilecek. Yeni Samsung modellerinin hangi fiyat skalasında satışa sunulacağı ise az önce netlik kazanmış değil. Bekleyip göreceğiz.

80 günde serveti eridi

Temizlik yaparken ortaya çıktı

“Dertli halde, yüzü gülmez oldu”

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir