Uzay turistleri bunları giyecek

Bilim admin 199 Okundu
sponsorlu reklam

Uzay turistleri bunları giyecek

Uzaya “turist taşımayı” amaçlayan Virgin Galactic bu işe başladığında, bu kişiler özel bir tarza da sahip olacak. Özel hava-uzay firmasının yaptığı duyuruya kadar Under Armour, yolcular ve pilotlar tarafından giyilecek olan uzay giysilerini ve ayakkabıları tasarlayacak. Hem giyim firması, uçuşlara hazırlık için maddesel eğitim programlarını da imzasını atacak.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki başvuru formu izinleri

Uzay giysileri için hemen şimdi fazla pozitif ayrıntısıyla uğraşma belirtilen değil. Firmaların söylediğine kadar Under Armour tarafından tasarlanacak giysiler, “emniyet, kullanış, konfor ve tarzı” birleştirerek giyenlere “gelişmiş performans” sunacak. Under Armour, uzay keşfi için giysileri tasarlamanın yanı sıra yerdeki kişiler için de giysiler tasarlayacak. Virgin Galactic’in tesislerinde çalışan mühendisler, astronot eğitmenleri ve devir yoklama çalışanları da UA tasarımlarını giyecek.

Virgin Galactic, Under Armour tasarımlarını bu yılın ilerleyen zamanlarında göstermeyi planlıyor. Firma, birincil ticari uçuşunu 2019’un sonundan önce yapmayı planlıyor fakat geçmişte de fırlatma tarihlerini tecil etmek zorunda kalmış ve önemli gecikmeler yaşamıştı. Firma, geçtiğimiz haftalarda SpaceShipTwo yörünge-altı uzay uçağı ile ilk kez uzaya başarılı bir şekilde ulaşmıştı.

İLGİLİ HABER Project Titan’da işler karıştı Önceki HaberSamsung’un “Ayna Televizyon” Gerçek Dışı! Sonraki HaberEpson 8’inci Kere En Reformcu Marka!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir