WhatsApp’ın Sticker desteği hazır!

Mobil Uygulamalar admin 160 Okundu
sponsorlu reklam

WhatsApp'ın Sticker desteği hazır!

En popüler mesajlaşma uygulamalarından WhatsApp, artık Stickers (etiket) özelliğine sahip. Sürüm 2.18 ile birlikte gelen yeni işleve ulaşmak için emoji ve GIF menülerinin yanında beliren üçüncü simgeye basmanız yeterli.

Ücretsiz hosting: Bir aylık ücretsiz hosting fırsatını yakalayın! 2018111216020493372.jpg WhatsApp'ın Sticker Desteği Hazır

Uygulamayla birlikte gelen “Cuppy” sticker’ları, bir nehir fincanı üzerindeki yüz ifadelerinden oluşuyor. Sağ üstteki köşedeki “+” simgesine dokunarak sticker serilerine ulaşabiliyorsunuz. Bunları da beğenmezsensiz, sayfanın altına kaydırdığınızda Play Store / App Store’a gidiyorsunuz ve sizin için “WAStickerApps” araması yapılıyor. Bu Nedenle WhatsApp için hazır üçüncü parti sticker’lara ulaşabiliyorsunuz.

Sticker’lar yeni olmasa da WhatsApp için yeni ve bu destekle birlikte platform, daha eğlenceli bir mesajlaşma deneyimi sunacak.

bu vesileyle Play Store’daki veya App Store’daki Personal Stickers for WhatsApp’ı kullanarak kendi sticker’larınızı da hazırlayabildiğinizi söyleylelim.

Önceki HaberSamsung’dan 1 Milyon Katlanabilir Telefon Geliyor!  

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir