Witcher 3’ün sanat yönetmeni Cyberpunk 2077’de göreve başladı

Haberler admin 273 Okundu
sponsorlu reklam

Witcher 3'ün sanat yönetmeni Cyberpunk 2077'de göreve başladı

2019’un ilgiyle beklenen oyunlarından biri de şüphesiz CD Projekt RED‘in geliştirdiği Cyberpunk 2077. Geçtiğimiz aylarda yapımı devamlı Cyberpunk 2077 geliştirici kadrosundan kayda değer bir isim ayrılmıştı. Cyberpunk 2077’nin sanat yönetmeni Sebastian Stepien, CD Projekt RED’den bölünmüş ve bir diğer büyük oyun geliştiricisi Blizzard çatsı altında işe başlamıştı. CD Projekt RED Sebastian Stepien’in boşluğunu manâlı bir isimle doldurdu.    

Cyberpunk 2077 ne süre çıkacak?

Geçtiğimiz aylarda Cyberpunk 2077’nin sanat yönetmeni Blizzard’a transfer olmuştu. CD Projekt RED bu boşluğu The Witcher 3‘ün sanat yönetmeni Konrad Tomaszkiewicz ile doldurdu. Şimdi akıllardaki soru şu. Konrad Tomaszkiewicz’in Cyberpunk 2077 geliştirici kadrosuna ktılması, Cyberpunk 2077’nin oyun tasarımına ne kadar tesir edecek. Çok köklü değşiklikler olmasa da isim değişikliğinin oyun üzerinde kayıtlı bir etkisi olacaktır. Blizzard’a aktarma olan Sebastian Stepien’in ise hangi oyun üstünde çalıştığı ile ilgili hemen şimdi bir izah etme yapılmadı. 

Cyberpunk 2077 yaklaşık 7 senedir geliştiriliyor. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilen oyunun çıkış tarihi az önce açıklanmadı.      

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir