Wolfenstein: Youngblood’ın resmi çıkış tarihi belli oldu

Haberler admin 112 Okundu
sponsorlu reklam

Wolfenstein: Youngblood'ın resmi çıkış tarihi belli oldu

Wolfenstein: Youngblood‘ın resmi çıkış tarihi belli oldu. Wolfenstein serisinin yeni yan oyunu E3 2018’de duyurulmuştu. Asıl karakterimiz, B.J. Blazkowicz, Wolfenstein: Youngblood’da yer almayacak. Blazkowicz esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmuştur.  B.J. Blazkowicz en son Nazi işgali altındaki Paris‘te görülmüştür.  B.J. Blazkowicz’in ikiz kızları babalarını çağırmak için yola çıkar. Babalarının genetik mirasını taşıyan kızlar, Nazi avlamak konusunda babaları dek uzmandır. Wolfenstein: Youngblood için yayınlanan yeni öykü fragmanına aşağıdaki oynatıcı üzerinden göz atabilirsiniz. Öykü videosunda aksiyon doymuş oynanış görüntülerine de yer veriliyor. 

Wolfenstein: Youngblood’ın resmi çıkış tarihi emin oldu

Wolfenstein serisinde bir birincil gerçekleşiyor. Co-op oynanabilecek Wolfenstein: Youngblood’ın resmi çıkış tarihi belli oldu. Wolfenstein: Youngblood PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 26 Temmuz‘da yayınlanacak. 

Wolfenstein: Youngblood, Wolfenstein II’de yaşanan olaylardan 19 yıl sonrasını anlatıyor. Wolfenstein: Youngblood co-op ya da tek kişi oynanabiliyor. Wolfenstein: Youngblood’un bu güne kadarki en geniş Wolfenstein haritasına sahip olduğu belirtiliyor. Yeni yeteneklerin, silahların, araçların ve kozmetik içeriklerin de yer alacağı oyunda, farklı oynanış tarzları da yer alacak. Aksiyon doymuş bir oyun bizi bekliyor gibi görünüyor. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir