World of Warcraft geliştiricilerinden Stan Lee göndermesi

Haberler admin 138 Okundu
sponsorlu reklam

World of Warcraft geliştiricilerinden Stan Lee göndermesi

MMORPG tarihinin en fazla sükse yapan oyunu olan World of Warcraft, bugünlerde oynanış anlamında bir takım sıkıntılarla boğuşuyor. Oldukça fazla oyuncu kaybeden yapıma son güncellemede ise oldukça acayip bir unsur eklendi. Geçtiğimiz dönemlerde hayatını kaybeden meşhur çizgi roman yazarı Stan Lee‘nin cameosunu oyuna Stanley olarak ekleyen geliştiriciler, milyonların sevgilisini bir NPC‘ye dönüştürdü. Stormwind içerisinde dolaşan Stanley, bazen diğer NPC’lere selam veriyor. Herif olarak Stan Lee’ye benzetilen Stanley, WoW oyuncularını güldürdü.

World of Warcraft yapımcılarından Stan Lee göndermesi

Ardında epeyce hoş hikayeler ve kahramanlar bırakan Stan Lee bir uçtan bir uca bugün Marvel Sinematik Evrenine kavuşmuş durumdayız. Spider Man, Iron Man ve Hulk gibi ünlü karakterleri çizen ve hikayelerini yazan başarılı ad, daha çoğu yapımla anılmaya devam edecek. Bundan sonradan çekilecek Marvel filmlerinde de göreceğimizi tahmin ettiğimiz Stan Lee’yi, Avengers Endgame‘de de göreceğiz. Her bir Marvel filminde cameo olarak sahne bölge Stan Lee’nin çizgi romanları hala okunmaya devam ediliyor.

Son olarak World of Warcraft‘ın gidişatını da merak ediyoruz. Sızdırılan rakamlara kadar 1.4 milyon civarı aktif oyuncu sayısına sahip olan oyuna müdahale edilmezse son nefeslerini veriyor diyebiliriz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir