Xfire Full İndir

Oyun admin 189 Okundu
sponsorlu reklam

Xfire Full İndir

Xfire, sürekli online oyun oynayanlar için birbirlerini kolayca bulmalarını ve oynadıkları oyunlara tek tıklama ile dahil olmayı ve oyun içi mesajlaşma imkanı veren bir online oyun oynama programı.

Xfire, desteklediği birçok online oyun (Metin 2, Call of Duty, League Legends) için oyunun içinde anında mesajlaşmayı destekler. Xfire, en son çıkan ve 200’ün üzerinde server tabanlı ve server tabanlı olmayan en iyi First Person Shooter (oyuncunun gözünden oynanan silah oyunları), Gerçek Zamanlı Strateji ve Rol Yapma kategorisindeki online oyunlarını destekler.

Xfire, oyunlardan bağımsız çalıştığı için arkadaşlarınızın hangi oyunda olduğunu kolaylıkla bulabilirsiniz. Kullanışlı bir oyun aracı olan Xfire, bir oyuncunun nerede ve ne zaman oyun oynadığının takibini yapmak için IRC, anında mesajlaşma programları ya da oyun içi arkadaş listesi gibi çalışan programların sorunlarını ortadan kaldırır. Oyuncular için anında mesajlaşma özelliği eklendiğinden anında mesajlaşma pencereleri bir oyun oynanırken açılmaz.

İndir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir