Xiaomi Black Shark 2 geliyor

Haberler admin 168 Okundu
sponsorlu reklam

Xiaomi Black Shark 2 geliyor

Akıllı telefon pazarının yükselen isimlerinden biri olan Xiaomi, model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Geçtiğimiz sene ülkemizde de resmi olarak hizmet vermeye başlayan Çinli imalatçı İstanbul’da 2 Mi Store’u hizmete sokmuştu.

Ülkemizde olduğu gibi dünya genelinde de alaka gören Xiaomi, hemen hemen her segmentte mahsul sunan bir marka. Xiaomi giriş seviyesinde telefonlardan tutun da amiral gemisi statüsüne kadar geniş bir yelpazeye sahip. Nitekim bu yelpaze içerisinde oyun odaklı akıllı telefonlar da yer alıyor.

Çinli imalatçı Razer Phone’un satışa sunulmasının akabinde kendi oyun odaklı telefonu Black Shark’ı tanıtmıştı. başlangıçta Çin’e özel olarak satışa sunulan aygıt sonradan global pazarda da irtifa göstermişti. Geçtiğimiz sene Black Shark Helo ile nabız yoklayan Xiaomi, bu yıl ise Black Shark 2 ile karşımıza çıkacak.

Çinli üreticinin önemli isimlerinden biri olan Wang Teng Thomas, yaptığı açıklamada Xiaomi Black Shark 2 için tarih verdi. Thomas, Xiaomi Black Shark 2’nun Mart ya da Nisan ayı gibi geleceğini belirtti. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz sene Ekim ayında satışa sunulan Black Shark Helo, 10GB RAM’e sahipti. Muhtemelen Xiaomi Black Shark 2’da RAM kapasitesi en az 12GB olacaktır. Tabi fakat gerçi bekleyip göreceğiz.

 

Ayrılık haberini böyle kutladı!

YouTube’da nasıl para kazanılır?

Meşhur futbolcunun kardeşi olduğu ortaya çıktı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir