Xiaomi Mi Mix 3 parçalarına ayrıldı

Haberler admin 171 Okundu
sponsorlu reklam

Xiaomi Mi Mix 3 parçalarına ayrıldı

Xiaomi, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru karşımıza doğrusu de bütün ekran tasarım diyebileceğimiz Mi Mix 3 modeli ile çıkmıştı. Ön kamerayı kızaklı bir mekanizma ile saklayan Xiaomi, bu sayede kullanıcılara hakiki anlamda tam ekran tasarımı sunabiliyordu. Türkiye’de de resmi olarak epeyce uygun fiyata satışa sunulan Mi Mix 3 modeli, bugün parçalarına ayrıldı.

Mi Mix 3‘ün merak edilen ön kameranın yer aldığı kızak sisteminin nasıl çalıştığı bu video ile dobra dobra görünüyor. JerryRigEverything isimli YouTuber kadar parçalarına ayrılan Mi Mix 3, zahmetsizce sökülüp monte edilmesi ile uyarı çekiyor. Kızak mekanizmasını fazla başarılı bir şekilde toplayan Xiaomi, rakiplerine az kalsın bu konuda ders veriyor.

Xiaomi Mi Mix 3 özellikler neler?

Gücünü Qualcomm’un 2.8 GHz hızında çalışan Snapdragon 845 yonga seti ve 6 GB, 8 GB ve 10 GB RAM seçenekleri ile gelen Mi Mix 3, Türkiye’de 4.459 TL fiyat etiketine sahip. Telefonun arkasından 12 Megapiksel + 12 Megapiksel çözünürlüğünde arka kamera yer alıyor. Telefonun ön bölümünde ise 20 Megapiksel + 2 Megapiksel çözünürlüğünde kamera yer alıyor.

Yıllar sonra ilk kez

Makyajsız yakalanınca kaçtı!

Dan Bilzerian tatile çıktı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir