Xiaomi’den çift taraflı katlanabilen telefon!

Haberler admin 152 Okundu
sponsorlu reklam

Xiaomi’den çift taraflı katlanabilen telefon!

Nitekim bu kapsamdaki ilk fiziksel modeller 2019 yılında raflardaki yerini almış olacak. Samsung’un haricinde Huawei, LG ve Xiaomi gibi isimlerin de katlanabilir ekranlı modeller üzerinde çalıştıklarını biliyorduk.

Samsung’un arkasında Xiaomi’nin katlanabilir ekranlı telefonu da su yüzüne çıktı. Şirketin kurucu ortaklarından biri olan Lin Bin, Xiaomi’nin yeni modelini yayınladığı video ile takipçileriyle paylaştı. Bahse konu videoya yukarıdan göz atabilirsiniz.

Xiaomi’nin katlanabilir ekranlı telefonu, Samsung’un telefonunun tersine çift taraftan katlanabiliyor. Hatırlanacağı üzere Samsung’un sergilediği model tek bir taraftan sabır özelliğine sahipti.

Şimdilik Xiaomi’nin yeni modeli hakkında öyle bir ayrıntı değil. Bildiğimiz tek şey telefonun tasarımı. Açık konuşmak gerekirse, çift tarafa katlanabilen Xiaomi modeli, Samsung’un tek yanlı katlanabilen modelinden daha fonksiyonel görünüyor.

Kuşkusuz laf konusu Xiaomi olduğu için telefonun fiyatının o kadar absürt rakamlarda olmayacağını da biliyoruz. En azından Samsung gibi 1500 – 2000 dolar arasında bir etiket belirlemeyeceklerdir.

Nasıl varlıklı oluyorlar?

Kan donduran olay!

Bir tatlı kolaylık almaya gidebileceğiniz yerler

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir