Xiaomi’nin Alt Markası Haline Gelen Redmi, 48MP Kameralı Bir Akıllı Telefon Tanıtacak

Cep Telefonları admin 135 Okundu
sponsorlu reklam

Xiaomi'nin Alt Markası Haline Gelen Redmi, 48MP Kameralı Bir Akıllı Telefon Tanıtacak

Xiaomi bugün gerçekleştirdiği etkinliğinde Redmi’nin kendi başına bir marka olacağını duyurdu.

Xiaomi’nin başarılı zeki telefon serisi Redmi, kendi başına bir marka haline geliyor. Bundan Böyle kendi akıllı telefonlarına sahip olacak Redmi, 48MP çözünürlüğünde kameraya sahip bir akıllı telefon tanıtacağının ilk sinyallerini kendi tanıtım fotoğraflarından birisinde kullandığı 4800 ibaresiyle verdi. Tanıtılacak 48MP çözünürlüğünde kameralı zeki telefonun Redmi 7 olacağı söyleniyor.

10 Ocak tarihinde Çin’de saat sabahleyin 8.00’da (TSİ) gerçekleştirilecek olan Xiaomi etkinliğiyle resmi olarak kendi başına bir marka haline gelecek olan Redmi, akıllı telefon sektörüne oldukça başarılı bir antre yapmayı planlıyor zirâ Redmi’a ait fotoğraflardan birisinde Redmi’nin yansımasının 4800 olduğu görülüyor. Bu da geçtiğimiz ay içerisinde de haberini yaptığımız 48MP çözünürlüğünde kameraya sahip bir Redmi akıllı telefona ithaf ediyor.

Tanıtılacak 48MP çözünürlüğünde kameraya sahip olan zeki telefonun Redmi 7 olması beklenirken, Redmi 7 Pro, Redmi Note 7 Pro ve Redmi 7A gibi serisiyle beraber tanıtılması da bekleniyor. Tanıtılacak akıllı telefonun -geçtiğimiz haftalarda ortaya meydana çıkan bilgiler doğrultusunda- Redmi Pro 2 olmasına da büyük bir olasılık olarak bakılıyor.

Kaynak : https://www.slashgear.com/xiaomi-spins-off-redmi-with-first-48mp-camera-phone-03559801/

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir