XPG EMIX H20 duyuruldu!

Donanım admin 128 Okundu
sponsorlu reklam

XPG EMIX H20 duyuruldu!

Dünyanın önde gelen yüksek performanslı DRAM modülü ve NAND Flash depolama ürünleri imalatçısı ADATA Technology, yeni ürünü XPG EMIX H20 oyuncu kulaklığını duyurdu. Sanal 7.1 ses efekti sunan ve yüksek nitelikli 50mm’lik sürücüleri bulunan kulaklık RGB aydınlatmasıyla kulaklara olduğu kadar göze de güzel geliyor.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki başvuru izinleri

Artırılmış mekansal farkındalık

2019012818503849285.jpg Artırılmış mekansal farkındalık

EMIX H20 sahip olduğu sanal 7.1 desteği baştan sona oyunculara rakiplerinin haritadaki yerini sesleri dinleyerek tespit etme imkanı veriyor. Böylelikle oyuncular rakiplerini görmedikleri zamanlarda bile önlerinde mi yahut arkalarında mı olduklarını veya yaklaşıp uzaklaştıklarını anlama şansı sunarak büyük bir menfaat sağlıyor. Üst düzey 50mm’lik sürücülere sahip olan EMIX H20 geniş bir aralıkta, mükemmel hassasiyetle kaliteli ses deneyimi yaşatıyor.

Oyuncular için kulaklık seçerken huzur da asgari ses kalitesi dek manâlı bir nitelik. bu nedenle ADATA ürünün kafada önem yapmaması olması ve uzun oyun seanslarında oyuncuları rahatsız etmemesi için tasarımını hafif tutmaya itina göstermiş. EMIX H20’nin ayarlanabilir mikrofonuysa kullanıcıların her koşulda seslerini ekip arkadaşlarına açık ve net biçimde duyurmasını sağlıyor. Kulaklığın örgülü kablosu üzerinde bulunan ses ve mikrofon düğmesi bununla beraber kulaklığın her iki yan RGB yakma efektini de teftiş etmeye yarıyor.

Önceki Haber”Kulağa Ses Işınlama” Hakiki Oluyor Sonraki HaberGalaxy S10 Lite’ın Adı Galaxy S10 Olabilir!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir