Yakuza Serisi Xbox One’a gelecek mi?

Haberler admin 184 Okundu
sponsorlu reklam

Yakuza Serisi Xbox One'a gelecek mi?

Adı Playstation ile anılan Yakuza serisi, böyle anılmaya devam edecek gibi görünüyor. Yakuza serisinin geliştiricisi Sega’dan gelen açıklamaya kadar Yakuza serisi Xbox One için yayınlanmayacak. Sega’nın gelecek planları arasında Yakuza’yı Xbox’a getirmek gibi fikir yer almıyor.

Yakuza Serisi Xbox One’a gelecek mi?

Yakuza serisi uzun yıllar boyunca Playstation özel oyunuydu. Otijinal Yakuza oyunları Japonya’da Wii U için de yayınlandı. Yakuza 0 ve Yakuza Kiwami PC için de piyasaya sürüldü. Sega Yakuza serisini öbür platformlara aşımaya başlamış olsa da, bu platfromlar aralarında Xbox One yer alamaycak gibi görünüyor. Sega Avrupa hesabı twitter üzerinden sorulan soruya, Sega’nın Yakuza serisini Xbox One’a getirme gibi bir planının olmadığı biçiminde bir cevap verdi.

Xbox kanadının Japonya’ya özel bir ilgisinin olduğunu biliyoruz. Japon oyuncular Xbox’a sıcak bakmasalar da Microsoft, Japonya’yı gözden çıkarmış yok. Bir sonraki nesilde Microsoft’un Japon oyunculara özel içerik üreteceği değerlendiriliyor. Xbox kanadı yeni nesilde Japon oyuncuları çekmek için neler yapacak merak konusu. Siz de fikirlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir