Yakuza serisinin yapımcısının yeni oyunu Judgment'tan yeni video

Yakuza serisinin yapımcısının yeni oyunu Judgment’tan yeni video

Haberler admin 79 Okundu
sponsorlu reklam

Yakuza serisinin yapımcısının yeni oyunu Judgment'tan yeni video

Yakuza serisinin yapımcısının yeni oyunu Judgment’tan yeni video geldi. Sega’nın köklü serisi Yakuza oyunlarını geliştiren Ryu Ga Gotoku Studio’nun yeni oyunu Judgment, Yakuza oyunlarına olan benzerliği ile dikkat çekiyor. Grafik motorundan, animasyona, hatta şehir halkı tasarımına dek buram buram Yakuza kokan Judgment için yayınlanan yeni oynanış fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz. 

 Judgment ne vakit çıkacak?

Özel dedektif Takayuki Yagami ve ortağı Kaito bir süratli katilin izini sürecek. BU iz sürme esnasında oyunda değişik teknolojik aletler de kullanabileceğiz. Judgment’ta İngilizce ve Japonca seslendirmenin yanı sıra, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca ve İspanyolca altyazı seçenekleri de yer alacak. 

Judgment, Yakuza benzeri bir oynanış sunacak.  Özel dedektif Takayuki Yagami rolüne bürünecek olan oyuncular, günümüz Tokyo’sunda bir süratli katil davasını çözmeye çalışacaklar. Belli Başlı karakterimiz Takayuki Yagami’nin, daima inançları için savaşan bir karakter olduğu belirtiliyor. Bakalım Judgment Batılı oyuncuları da yakalayabilen bir üretim olmayı başarabilecek mi? Yakuza serisi ile oldukça benzerlik içeren oyun, Japonya’da PlayStation 4 için 4 Aralık‘ta, Amerika ve Avrupa için ise 25 Haziran‘da yayınlanacak. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir