Yeni Alien oyunu, sizi hayal kırıklığına uğratabilir!

Haberler admin 258 Okundu
sponsorlu reklam

Yeni Alien oyunu, sizi hayal kırıklığına uğratabilir!

Yeni Alien oyunu Alien: Blackout duyuruldu. Gün içinde bir haber paylaşmış, yeni Alien oyunun 2019 yılı içinde duyurulacağını belirtmiştik. Fiilen de dediğimiz gibi, yeni Alien oyunu daha önce sızan bilgilerde olduğu gibi Alen: Blackout adı ile birlikte duyuruldu. Ancak, sızan bilgilerin bu kısmı doğru çıkmış olsa da büyük ve kayda değer bir kısım da sızan bilgilerdeki gibi çıkmadı. Alien: Blackout sanıldığı gibi konsollar ve PC için değil, mobil cihazlar için duyuruldu. Gün içinde paylaştığımız haberimize aşağıdan göz atabilirsiniz.

Alien: Isolation’ın devam oyununu, bu yıl içinde göreceğiz

iOS ve Android sistemler için Alien: Blackout duyuruldu!

FoxNet Games, D3 GO! ve Rival Games’in geliştirdiği Alien: Blackout, iOS ve Android cihazlar için duyuruldu. Sandığımız aksine Alien Isolation‘ın devam oyunu konsollar ve PC’ye yok mobil cihazlara geldi. Bu duyuru hüsran yarattı desek yeridir. Hayatta kalma ve korku türündeki mobil oyunun oyun içi görüntüleri de paylaşıldı. Oyun App Store, Google Play ve Amazon Appstore üzerinden indirmeye açılacak. Paylaşılan ekran görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Yeni Alien oyunu, sizi hayal kırıklığına uğratabilir! Yeni Alien oyunu, sizi hayal kırıklığına uğratabilir! Yeni Alien oyunu, sizi hayal kırıklığına uğratabilir!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir