Yeni iPod 2019’da gelecek

Haberler admin 263 Okundu
sponsorlu reklam

Yeni iPod 2019’da gelecek

Apple tarafından tasarlanan ilk iPod modeli 10 Ekim 2001 tarihinde satışa sunulmuştu. iPod’un satışa sunulması, hem müzik ayrıca de teknoloji sektöründeki bazı dengeneli kökten değiştirmişti. Apple her cebe giren ve içerisine binlerce şarkı alan müzik çalarını yıllar içinde daha da kapsamlı bir ülkü getirdi.

Örneğin son çıkan iPod modeli olan iPod Touch müzik dinlemenin yanı sıra, oyun oynamanıza ve film izlemenize de imkan veren bir multimedya cihazıydı.

Ama akıllı telefonların çabuk bir şekilde yaygınlaşması, iPod’a olan talebi azalttı. Hatta son zamanlarda taşınabilir müzik cihazlarına olan ilgi sıfır noktasına indi de diyebiliriz.

Lakin Apple’ın iPod defterini kapatmaya o kadar de niyeti yok gibi görünüyor. Sızdırılan bilgilere tarafından Cupertino merkezli şirket, yeni iPod modelini bu sene içerisinde tanıtacak.

Apple’ın CES 2019 etkinliğinde yeni iPod modeli için tedarikçi firmalarla bakış alışverişinde bulunduğu iddia ediliyor.

Yenilenen iPod modelinin genel olarak spor yapan insanlara hitap edeceği ve farklı fonksiyonel özelliklerinin bulunacağı da sızdırılan bilgiler arasında.

Şimdilik yeni iPod modeli ile ilgili net bilgiler bulunmuyor. Yani modelin dokunmatik ekrana mı sahip olacağı yoksa minik boyutlarda artı yer kaplamayan bir ebatta mı olacağı belirli değil. Bekleyip göreceğiz.

Mesut Özil’i gönderiyorlar

Verdiği poz durum oldu

Bonkör hava yolu şirketi!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir