‘Yeni konsolumuza yatırım yapmak için sıraya giren üç firma var!’

Haberler admin 151 Okundu
sponsorlu reklam

'Yeni konsolumuza yatırım yapmak için sıraya giren üç firma var!'

Bu sözler Microsoft, Nintendo veya Sony’nin başkanlarından gelmedi. Bu sözlerin sahibi Project Cars serisini geliştiren yapımcı işyeri Slightly Mad Studios‘un CEO’su Ian Bell’e ait. Konuya dominant olan okuyucularımız biliyordur, geçtiğimiz haftanın en konuşulan haberlerinden biri de Slightly Mad Studios’un kendi oyun konsolunu geliştirmeye başlaması haberiydi.

Kendi konsolunu geliştiren oyun firmasından yeni açıklama geldi

Kendi oyun konsolunu geliştiren stüdyodan yeni direktifler

Ardı ardına twitter üzerinden yeni oyun konsolu ile ilgili talimat yapan Ian Bell, konsol geliştirme konusunda oldukça iddialı olduklarını belirtmişti. Alay konusu olan Bell, az daha dalga geçenlere meydan kültürlü, konsol yapmanın böylece da şiddet olmadığı belirtimişti. Slightly Mad Studios’un CEO’su Ian Bell’den tekrar fazla konuşulacak bir izah etme daha geldi. Ian Bell; “Yeni konsolumuza vermek için şimdiden sıraya giren üç firma var!” dedi. Twitter’dan gelen “Benim gibi yeni yatırımcılara açık mısın?” şeklindeki soruya, “Önemli yatırımcılara tekrar tekrar açığız” diyen Bell, yeniden fazla konuşulacak bir izah etme yaptı. 

Mad Box adlı cihaz gerçeğe dönüşecek mi bilemiyoruz ancak, Slightly Mad Studios’un ve Ian Bell’in adından laf ettirmeyi başardığı muhakkak.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir