Yeni Mortal Kombat oyunu için oynanış videosu

Haberler admin 185 Okundu
sponsorlu reklam

Yeni Mortal Kombat oyunu için oynanış videosu

NetherRealm Studios ve Warner Bros işbirliğiyle geliştirilen Mortal Kombat 11’in raflardaki yerini almasına bundan böyle sayılı günler kaldı. 23 Nisan’da satışa sunulacak olan yapım Mortal Kombat 10’un kaldığı yerden devam edecek.

Hatırlanacağı üzere oyun için yayınlanan ilan videosunda Scorpion ve Riaden’ın mücadelesine tanıklık etmiştik. Keza ardından yayınlanan kapak tasarımında da Scorpion’un olduğunu görmüştük.

Tanıtım videosu ve kapak tasarımı, Scorpion’un Mortal Kombat 11’de odak noktası olacağına muhabere ediyordu.NetherRealm Studios geçtiğimiz gün düzenlediği kalabalık etkinliğinde oyuna dair daha pozitif detaylar paylaştı. MK11 için 7 yeni video yayınlayan geliştirici ekip, serinin yeni oyununun en barbar Mortal Kombat yapımı olacağına dikkat çekti.

Yayınlanan videolarla birlikte Scorpion ve Raiden’ın haricinde Sub Zero, Baraka, Sonya, Scarlett ve Geras’ın oynanabilir şahsiyet olarak karşımıza çıkacağı kesinleşmiş oldu.
Ayrıca oyunu ön sipariş ile satın alanlar Shao Khan ile de oynayabilecekler. Dilerseniz NetherRealm Studios tarafından yayınlanan tüm videolara aşağıdan göz atabilirsiniz.
Bu arada dip anekdot olarak hatırlatalım. 23 Nisan’da raflardaki yerini alacak olan Mortal Kombat 11, PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için aynı zamanlı olarak yayınlanacak.

Asansörle ortaya çıktı

Kamerayı çevirdi ve dehşete düştü

Rizeli mucit buluş etti

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir