Yeni Nintendo Labo kit Switch’i sanal gerçeklik gözlüğüne çevirecek

Haberler admin 139 Okundu
sponsorlu reklam

Yeni Nintendo Labo kit Switch'i sanal gerçeklik gözlüğüne çevirecek

Nintendo sanal gerçeklik gözlüklerini deneyen ilk firmalardan. Bundan 20 sene önce piyasaya sürülen Virtual Boy’un peşinde Nintendo bitmiş sanal hakikat teknolojisi ile bir araya geliyor. Yeni Nintendo Labo Kit, Toy-Con VR gözlüğü dahil elde etmek üzere altı yeni Toy-Con kreasyonu sunuyor. Toy-Con Ateşleyicisi ile yabancı bir istilaya aleyhinde savaşmak, Toy-Con Kamera ile oyun içi renkli bir okyanusu ziyaret etmek ve deniz yaşamının fotoğraflarını çekmek muhtemel olacak.

Yeni Nintendo Labo kit VR deneyimini Switch’e taşıyor

Nintendo Labo: VR Kit iki şekilde piyasaya sürülecek; biri tüm Toy-Con kreasyonlarını içerir, diğeri ise daha minik bir proje seçeneği içerir:

Nintendo Labo: VR Kit: Eksiksiz Nintendo Labo: VR Kit, Nintendo Switch oyununu ve altı Toy-Con projesini yapı edecek materyalleri içerir – Toy-Con VR Gözlükleri, Toy-Con Ateşleyici, Toy-Con Kamera, Toy-Con Kuş, Toy-Con Rüzgar Pedalı ve Toy-Con Fil – bir Ekran Bağnaz ve Güvenlik Kapağı. Tam deneyimi yaşamak isteyen çocuklar ve aileler için iyi bir seçenek.

Nintendo Labo: VR Kit – Starter Set + Blaster: Açılış Seti, Nintendo Switch oyununu, Toy-Con VR Gözlüklerini ve Toy-Con Ateşleyiciyi, Ekran Tutucu ve Güvenlik Başlığını inşa etmek için bütün bileşenleri içerir. Başlangıç Seti, Nintendo Labo VR dünyasına fantastik bir giriş noktası.

Yeni Nintendo Labo kit Switch'i sanal gerçeklik gözlüğüne çevirecekYeni Nintendo Labo kit Switch'i sanal gerçeklik gözlüğüne çevirecekYeni Nintendo Labo kit Switch'i sanal gerçeklik gözlüğüne çevirecekYeni Nintendo Labo kit Switch'i sanal gerçeklik gözlüğüne çevirecekYeni Nintendo Labo kit Switch'i sanal gerçeklik gözlüğüne çevirecek

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir