Yeni Spider-Man’den Yeni Fragman!

Genel admin 222 Okundu
sponsorlu reklam

Yeni Spider-Man'den Yeni Fragman!

Spider-Man: Far From Home'un fragmanı yayınlandı!

Spider-Man; s‘den sonradan dünyanın en popüler çizgi roman karakteri konumunda. Tabii ama bu değerlendirmeyi yalnızca çizgi-roman satışları üzerinden yapıyoruz. Sinematik cihan için bambaşka bir hikayemiz var: Spider-Man’in beyaz perde uyarlamaları, DC’nin birçok yapımını geride bırakmakta zorlanmadılar. 

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri

Spider-Man: Far From Home(Örümcek Adam: Evden Uzak) filmi, Avengers: The Endgame‘den iki ay daha sonra yani 5 Temmuz 2019’da gösterime girecek. Avengers: Infinity War’da varoluştan silinen karakterlerin öyle çoğunun döneceğini vurgulamıştık. Nick Fury’li Spider-Man filmi, fragmanda da görebileceğiniz üzere bunun kanlı canlı kanıtı konumunda. Spider-Man: Far From Home’da Tom Holland’ın yanı sıra; Samuel L. Jackson, Zendaya, Cobie Smulders, Jon Favreau, J. B. Smoove, Jacob Batalon, Martin Starr, Marisa Tomei ve Jake Gyllenhaal gibi oyuncuların yer alacağını müjdeleyelim. Samuel L. Jackson ve Jake Gyllenhaal gibi ustalar Akademi ödülü kazanmayı başarmışları.

Filmin yönetmenliğini ise ilk filmdeki gibi Jason Watts üstlenecek. Birincil filmin aksine, maalesef Robert Downey Jr. kadroda yer almayacak. 

Jake Gyllenhaal‘ın canlandıracağı Mysterio karakteri ise gizemini koruyor. Çizgi romanlarda zaman zaman fazla zalimce davranan Mysterio karakteri, Daredevil’in (Matt Murdock) sevgilisi Karen Page‘i AIDS olduğuna inandırıp intihar ettirmekte sakınca görmemişti. Bu eylem Murdock’un arkadaşı Peter Parker’ın ruhunda da ciddi izler bırakmıştı. Ne var ama Mysterio karakterinin bu yapımda bir sadisti değil, anti-kahramanı canlandıracağı bahis ediliyor.

Karşınızda Spider-Man: Far From Home’un ilk fragmanı… Keyfini çıkarmanızı ve geri sayıma başlamanızı öneriririz. 

Önceki Haber29 Inanılmaz Duvar Kağıdı!  

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir