Yeni Titanfall oyunları için müjde verildi!

Haberler admin 137 Okundu
sponsorlu reklam

Yeni Titanfall oyunları için müjde verildi!

Geçtiğimiz gün piyasaya çıkan Apex Legends sonrası Respawn ekibi, video oyun dünyasına yaklaşık 3 sene sonra geri dönüş yapmış oldu. Titanfall serisiyle adından laf ettiren geliştiriciler, daha fazla oyuncuya hitap etmek için Titanfall evreninde geçen bir Battle Royale oyunu yaptılar. Apex Legends sonrası yeni Titanfall projelerinin sallantıda olması ise bir takım oyuncuları üzmüştü. Acilen ise durumu netleştirmek için Respawn Entertainment’ın CEO’su Vince Zampella yeni bir izah etme yaptı. Kişisel Twitter hesabından yaptığı izah etme sonrası Zampella, daha fazla Titanfall üzerinden çalıştıklarını belirtti.

Respawn ekibinin CEO’sundan Titanfall serisi için izah etme gecikmedi

Tons of things planned for @PlayApex in the future. We are also committed to listening to player feedback.

We are also working on more Titanfall for later in the year (yes, I said the T word). We love being able to experiment in this crazy universe!

— Vince Zampella (@VinceZampella) 5 Şubat 2019

Titanfall evreninde sınamak istediğini söyleyen Zampella, bakalım oyunculara neler sunacak? Ayrıca yapılan paylaşıma kadar yeni Titanfall ile alakalı gelişmeleri bu sene sonunda göreceğiz. Olasılıkla kendileri Titanfall 3 üzerinde çalışmalara başladı. Yeni oyunu ise yeni nesil konsollarda görebiliriz.

Apex Legends‘a, Titan eklemekten kaçınan geliştiriciler bu yönüyle beklentileri birazcık düşürdü . Battle Royale türüne yeni bir benzi atmış getireceğine inandığımız yapımın yol haritası ise öteki oynaması ücretsiz oyunlara benziyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir