Yeni Vampire: The Masquerade oyununun ekran görüntüleri geldi

Haberler admin 136 Okundu
sponsorlu reklam

Yeni Vampire: The Masquerade oyununun ekran görüntüleri geldi

Vampire: The Masquerade evreninde geçeceği düşünülen yeni oyun için ilk ekran görüntüleri paylaşıldı. Paradox‘un resmi Twitter hesabından paylaşılan görsellere bakacak olursak oldukça karanlık ve kanlı bir oyun bizi bekliyor. Paradox tarafından devlete ait bir tanımlama yapılmamış olsa da, yayınlanan görsellerin yeni Vampire: The Masquerade oyununa ait olduğuna emin gözüyle bakılıyor. Paradox’un fazla yakında yeni oyun duyurusunu yapması bekleniyor. 

Yeni Vampire: The Masquerade oyununun birincil ekran görüntüleri geldi

Paradox’un Vampire: The Masquerade serisine geri dönme planları yaptığı bir süredir konuşuluyordu. Geliştiriciler ve yayıncı işyeri bu ricası defalarca dile getirmişti. Yeni yayınlanan ekran görüntülerinin serinin devam oyununa ait olduğu düşünülüyor. En azından benzer evrende geçen yeni bir oyunun yapıldığı iddiaları gündeme geldi. Yayınlanan ekran görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz. Geçtiğimiz ocak ayında Paradox Interactive esrarengiz bir internet sitesi açmıştı. Partner bulgu uygulamalarını andıran başvuru formu katılımcılara kan gurubu bilgilerini soruyordu. Değişik ipuçlarına ulaşan  Vampire: The Masquerade hayranları için bulmacanın bitiş tarihi olarak 21 Mart belirlendi. Benzer tarihte Game Developers Convention etkinliği düzenleniyor. Bakalım bütün bu gizemin peşinde yeni  Vampire: The Masquerade oyunu mu çıkacak?

 Yeni Vampire: The Masquerade oyununun ekran görüntüleri geldi Yeni Vampire: The Masquerade oyununun ekran görüntüleri geldi Yeni Vampire: The Masquerade oyununun ekran görüntüleri geldi Yeni Vampire: The Masquerade oyununun ekran görüntüleri geldi Yeni Vampire: The Masquerade oyununun ekran görüntüleri geldi

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir