Yiğit Duman’ın Anlam Çıkar isimli kitabı yakında çıkıyor

Kitap admin 129 Okundu
sponsorlu reklam

Yiğit Duman'ın Anlam Çıkar isimli kitabı yakında çıkıyor

Sosyal medyada bilinen isimlerden birisi olan Yiğit Duman, bu sefer çıkaracağı kitapla anılıyor. Anlam Çıkar ismini verdiği kitap yakında sevenleriyle buluşacak.

Yiğit Duman’ın kitabı fazla yakında çıkıyor.

İnternet ortamında yazdığı Sonsuz Saatler yazı serisi ile kendine has bir kitle oluşturan Yiğit Duman‘ın yeni kitabı Anlam Çıkar fazla yakında çıkış yapacak. Daha önce Merlin’in Kazanı‘nda da yazarlık yapan genç yazan, bu kitabı hayranlarının geri dönüşleri neticesinde yazma kararı almış.  Yazan kendinden; “Bu yaşıma dek hep yazdım, bundan sonradan da yazacağım. Kitap fiilen bir süredir hazırdı, ama ummak istedim. Yazdığım yazılara yapılan dönüşlerden daha sonra da kitabı piyasaya sürmeye karar verdim. Eleştirilere defalarca açık oldum, olmaya da devam edeceğim. defalarca bir şeyler öğrenmeye devam edeceğim.” sözleriyle bahsediyor.

Manâ Çıkar‘ın arka kapağında tüm insanların temenni ettiği şeyler yer alıyor. Kitabın arka kapak yazısı; “İnsanlığa Hasret… İnsanlığa hasretim ben… Gönlümde barış, kalbimde sevgi. Aklımda rahat, kafamda mutluluk. Bir dünya düşünüyorum; baki, uçsuz bucaksız “ acıma “ ile batmış… Çocukların ölmediği, ırkçılığın olmadığı, hayvanlara tecavüz edilmediği… Bir sofra kuruyorum bu dünyanın bütün ortasına, meridyenler eşdeğer, topraklar benzer ve bol miktarda da çeşitlilik; Türk’cilt Meksikalı’ya, Amerikalı’dan Rus’a… Cümbür Cemaat eşdeğer, terazi objektif. Yaşayanlar özgür, sınır olmadan serbest. Savaş değil, çünkü gerek de değil. Dinlere saygı, insan seçimlerine saygı. Kahramanın “ tüm canlılar “ olduğu bir dünya. İnsanlığa hasretim ben..” şeklinde olmuş. 

Kasıt Çıkar kitabı test ve yazın türünde olacak. Kitap ilk önce orijinal el yazmasıyla yazılmış ve daha sonrasında dijital ortama aktarılmış. Semerci Yayınları göre basılan kitabı 3 Aralık 2018 tarihi itibariyle D&R, Kitapyurdu ve İdefix üzerinden tedarik edebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir