Yüksek performansa merhaba deyin

Haberler admin 127 Okundu
sponsorlu reklam

Yüksek performansa merhaba deyin

Sözü edilen bu ürünün , öğrenebilen suni zekâ teknolojisi baştan sona sizin tatbik alışkanlıklarınızı takip ederek pek fazla konuda size önerilerde bulunabiliyor. Bunun yanına, en fazla ihtiyaç duyduğunuz uygulamalara öncelik verirken arkadaki planda kalan uygulamaları da verimlilik zarfında konumlandırabiliyor.

Azıcık da örnek verelim isterseniz…

Kirin 980’li ürünün çalıştıramayacağı hiçbir oyun yok. Modern Combat serisinden Super Mario Run’a, hatta son dönemin en popüler online oyunlarından PUBG’ye dek tüm oyunları yümüşak bir akışta, üst düzey görünüm kalitesiyle oynayabiliyorsunuz.

Gelişmiş yüz tanınma sistemi baştan sona telefon kilidinizi yalnızca yarım saniyede açabilirsiniz.

Arka tarafta 3 kamerası yer alan mahsul, düşük aydınlatılmış ortamlarda dahi oldukça çabuk ve net fotoğraflar elde etmenizi sağlıyor. Bundan Başka, 2.5cm mesafeden bile net fotoğraflar çekebilir, daha önce yakalayamadığınız detaylara ilk önce şahitlik edebilirsiniz.

Pil tarafına geldiğimizde ise, 4200mAh değerde devasa pili SuperCharge teknolojisi bir uçtan bir uca yarım saatte %70’e değin şarj edebiliyorsunuz. Bitmedi 15w layık kablosuz “süratli yük” özelliği de var.

Toparlamak gerekirse Mate 20 Pro, ayrıntılarıyla “yüksek performans” üstüne yapı edilmiş bir zeki telefon diyebiliriz.

Galatasaray’a 53 milyon euro

En gözde çift değişti

Onlara ‘Portekizli askerler’ deniyor

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir