ZoneAlarm Free Firewall

Programlar admin 167 Okundu
sponsorlu reklam

ZoneAlarm Free Firewall

ZoneAlarm Free Firewall, bilgisayarınızı internet üzerinden gelebilecek saldırılara ve bilgisayar korsanlarına (hacker) aleyhinde gözetmek üzere geliştirilmiş bir bedava emniyet duvarıdır.

ZoneAlarm Free Firewall’da birbiri ile ilişkili dört güvenlik arabulucu bulunur: Güvenlik Duvarı (firewall), Dilekçe Denetimi, İnternet kilidi ve bölgeler (Zones)

İnternet güvenlik duvarı, bilgisayarınıza açılan kapıları denetleme eder ve sadece sizin başlattığınız bağlantı ve internet trafiğine izin verir. Başvuru Denetimi, hangi uygulamaların interneti kullanabileceğini hangilerinin kullanamayacağını belirlemenize olanak vererek emniyet sağlar. İnternet kilidi, bilgisayarınızın başında kimse yokken ve kimse internet kullanmazken internet bağlantısını kilitlemenize olasılık verir. İnternet kilidi özelliği bilgisayarınızın ekran koruyucusun devreye girmesi ile ya da belli bir durağanlık süresinden daha sonra otomatik olarak başlatmak üzere ayarlanabilir. Bölgeler arabulucu bilgisayarınızdaki bütün etkinlikleri görüntüler ve internete bağlanmaya çalışan herhangi bir tatbik olduğunda sizi haberdar eder.

Not: Eğer antivirüs programına da ihtiyacınız varsa ücretsiz olan ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall programını kullanabilirsiniz.

İndir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir