18.000 mAh pilli telefon

Haberler admin 181 Okundu
sponsorlu reklam

18.000 mAh pilli telefon

Ürettiği piller ile bildiğimiz Energizer firması MWC 19 etkinliği zarfında yeni zeki telefonunu tanıttı. Batarya alanındaki becerilerini telefona yansıtan Energizer, oldukça acayip bir model ile karşımıza çıktı. Energizer Power Max P18K Pop olarak isimlendirilen bu telefon, sözde Powerbank’in üzerine ekran konulmuş gibi bir tasarıma sahip.

Energizer Power Max P18K Pop özellikleri neler?

18.000 mAh batarya ile gelen Power Max P18K Pop, sekiz çekirdekli Mediatek Helio P70 yonga setine, 6 GB RAM‘e ve 128 GB depolama alanına sahip. 0’dan yüzde 100’e 8 saatte sıkıntı olan bu telefon üçlü arkadaki kamera kurulumu ile geliyor.

12 Megapiksel + 5 Megapiksel + 2 Megapiksel derinlik sensörüne sahip olan telefonda pop-up olarak açılan 16 MP + 2 MP çözünürlükte ön kamera yer alıyor. Power Max P18K Pop maalesef fakat kullanılmayacak değin kalın bir yapıya sahip. 18.000 mAh kapasiteli bataryanın telefonu aşağıdaki görseldeki gibi görünmesine niçin olduğunu belirtelim.

Bu telefon doğal olarak USB-C bağlantısı ile öteki Android telefonları da şarj edebiliyor. Gerçekten bakarsanız Powerbank yerine bu telefonu taşmak da akla yatkın bir çözüm olabilir. 6.2 inç büyüklüğünde FH çözünürlüğünde tam ekran deneyimi sunan Power Max P18K Pop, bakalım başarılı olabilecek.

Döşemenin altından çıkanlar şaşırttı!

UEFA resmi olarak açıkladı: Beşiktaş…

Son halini görenler inanamadı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir